Nebeská stvoření (1994)

Peter Jackson se měl raději dál věnovat svým megazábavným hororovým komediím. Na tuto lesbickou slátaninu se téměř nehodilo dívat. Já chci zpátky Dereka a Lionela! ;-(

Mimzy (2007) odpad!

Spíše než pohádkou bych Poslední Mimzy nazval jako 90 minutovou reklamu na Sprite, Intel a plyšové králíčky. Příběh je tak ubohý, že ke konci už ani neví co sám se sebou. V celém filmu se opakuje pořád dokola jeden počítačový trik a herecké výkony jsou prostě strašné. Jestli se mají moderní pohádky ubírat tímto směrem, tak chudáci děti..

Next (2007)

Tak toto už je na mě fakt moc! Něco tak americky kýčovitého jsem snad ještě neviděl (a to už jsem toho viděl hodně). Vymyslet něco tak geniálního, jako je člověk, který vidí 2 minuty dopředu, to muselo dát americkým mozečkům hodně práce. A vymyslet to, že má tento člověk zachránit svět před atomovkou (nejspíše ruskou), tak při tom se jim už určitě kouřilo z hlavy! Tak kdy už těm idiotům konečně dojde, jak se donekonečna opakují? Kolik takových sraček ještě stihnou natočit, než si uvědomí, že jim o to nikdo nestojí? Toho se já asi nedožiju :-( No zkrátka, tento film je nulový po všech stránkách, protože: napětí - úplně chybí, o hlavní hrdiny se nemusíme bát, protože je naprosto jasné, že dobro zvítězí a zlo bude poraženo; akční scény - všechny jsou trapně vytvořeny přes počítač a působí umělým dojmem; herci - Nicholas Cage s účesem Bolka Polívky se nijak zvlášť nepředvedl, o Julianne Moore, která mi čím dál víc připomíná oživlou mrtvolu, radši ani nemluvím.. Jediným kladem filmu je úvodních 15 minut, kdy to ještě vypadalo celkem slibně. Podtrženo sečteno - stupidní film, který je spíš jakousi sbírkou amerických klišé. Odpad nedávám jen proto, že bohužel existují ještě větší sračky. A to už je co říct! :-)

Ztraceni v divočině (2006)

První polovina filmu byla tak strašně nudná a nezajímavá, že jsem měl chuť to vypnout. Ve druhé půlce se už naštěstí začlo konečně něco dít a posledních dvacet minut jsem byl napnutý jak struna. Pravda, tento film není nic nového pod sluncem, ale jako thriller svůj účel nakonec splnil. Dávám tři hvězdy - čistý střed.

Policajti z Rena (2007) odpad!

Lidi, myslíte opravdu vážně, že si tento film zaslouží tak vysoké hodnocení? Nejste náhodou zhulení nebo nadrogovaní?? Fakt by mě zajímalo, jak asi vypadá člověk, který se u takové pičoviny náramně bavil.. Zároveň se od této chvíle definitivně přestávám řídit hodnocením na čsfd. Skvělé filmy, na kterých je vidět spousta práce (např. Dům tisíce mrtvol, 15 minut atd.) jsou tady podhodnocené. Trapné amatérské sračky tu mají přes 50%. Fakt nechápu.. A srovnávat to s Policejní akademií, tak to už je fakt moc! Vždyť i ty Kameňáky jsou podle tohodle úplná bomba! Zasmál jsem se akorát u scény s motorkou, ale pak už to šlo z kopce. Jedna scéna trapnější než druhá. Nemám nic proti komediím, srandu mám rád, ale u něčeho tak neskutečně debilního jsem se prostě neměl čemu smát.. A navíc už mám těch stupidních rádoby-vtipných amerických sraček dost! Prostě odpad..

The Butcher (2006)

Je vidět, že uživatelé jako LIVINGDEAD ještě neviděli pořádný horor. Todle je jen hodně ubohá napodobenina Texaského masakru. Špatní herci, ohraný příběh a laciné efekty. Už to první úmrtí vypadalo jako parodie na horor a místo zděšení jsem se musel jen pousmát. The Butcher je špatný film, víc k tomu nemám co dodat..

Žena ve vodě (2006) odpad!

Neuvěřitelně stupidní fantasmagorie. V životě jsem viděl už hodně hovadin, ale toto je ze všech ta největší. Stoprocentní odpad!

El buque maldito (1974)

Opravdu strašidelný horor, a to hlavně díky děsivým zvukům a satanistickému chorálu. Škoda jen, že je tu příliš mnoho zbytečných keců, na to že je příběh jednoduchý jak facka. Hlavně úvodní část, než se děj přesune na loď, je zbytečně dlouhá. Navíc když v závěru loď hoří a kamera ji zabírá celou, jde hodně poznat, že je to jen malý model. Hodně chyb potápí tento film ke dnu, ale i tak stojí za vidění.