Wimbledon (2004)

Pokud nemáte místo mozku tenisový míček, tak vás tento film asi moc bavit nebude..

Znamení (2002)

Další americká volovina, která se tváří jako bůhvíco.. Začátek vypadal slibně, ale postupem času mi to začlo připadat spíš jako špatná komedie s lacinými triky..

Horská hlídka (2004)

Souhlasím s tím, že zabíjení zvířat kvůli kožešinám je špatné, ale tento film je podle mě jen ztráta času. Kdyby nebyly všechny scény tak zbytečně dlouhé, celé by to trvalo sotva 30 minut. Určitě by bylo lepší natočit raději nějaký zajímavý dokument, než tudletu uspávačku. Pokud nemůžete usnout a nepomáhají vám ani prášky na spaní, pak Horská hlídka určitě zabere! :-)

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Nejlepší western všech dob a pro mě osobně vůbec nejlepší film na tomto světě. Lepší už to nebude!

Křižáci (1960) odpad!

Něco tak nudného jsem v životě neviděl.

Zkrocená hora (2005)

Nudný a zdlouhavý film o homosexuálech. Podle názvu jsem očekával nějaké horolezecké drama a čeho jsem se dočkal? Dvou kovbojů, kteří si navzájem cpou čuráčky do prdele! Todle vás opravdu baví? Dyť tomuto může dát 5 hvězdiček snad jen buzerant..

Krvavá neděle (2002)

Po 30 minutách nudy jsem přestal od filmu cokoliv očekávat. A taky jsem se ničeho nedočkal. Celé mi to připadalo jaho hodně špatný nízkorozpočťák. Rozostřený obraz a roztřepaná kamera měly nejspíš za úkol rozpoutat nějaké emoce, ale výsledek se jaksi minul účinkem. Celý film je vlastně jen dokument o nepovedené demonstaci. Prvních 60 minut jsou jen kecy o ničem a v závěrečné půlhodině se řeší kde se stala chyba.. a pak konečně konec. Nic víc nečekejte.. Ne že by mi nebylo těch lídí líto, ale tento film je prostě nuda k uzoufání..

Zmizení (2005)

Další zbytečně nadhodnocený film.. Nechápu jak tomudle někdo může dát 5 hvězdiček. Mně teda zaujala akorát hudba a pár fíglů s kamerou.. A jinak? Zmatený děj a nuda. Nejvíc mi ale vadili špatní herci, kteří by se hodili spíš do Beverly Hills 902 10. Hrají bez jakýchkoliv emocí a mimiky. Dělají jen to co jim řekne režisér, ale nepřidávají do toho nic ze sebe. To platí zvlášt u "hlavního hrdiny", který vypadá jak přerostlý Harry Potter a svými nulovými hereckými výkony dokázal skurvit celý film..

Lidé deště (1969)

Mohl by mi někdo vysvětlit, proč se to vlastně jmenuje Lidé deště a co tím chtěl básník říci? Jinak musím říct, že jsem od tohoto filmu nic nečekal, a tak jsem byl příjemně překvapen hereckými výkony a zajímavým dějem. Ten useknutý konec mě ale zklamal. Hlavní hrdina zemřel, ale co bylo dál s hlavní hrdinkou?? Děj mohl klidně pokračovat dál. Od toho konce jsem prostě očekával víc..

Tři pohřby (2005)

Rozhodoval jsem se mezi dvěma a třemi hvězdičkami. Nakonec dávám slabší tři. Tento film je prostě průměr. Příběh je velice jednoduchý a není to nic, co by člověka zvedlo ze židle. Navíc se zde objevuje spousta zbytečných scén, které příběh zbytečně brzdí a neposouvají nikam dál. Filmu by rozhodně neuškodilo, kdyby byl alespoň o půl hodiny kratší. Střídavě jsem se bavil a nudil. Podle mě by mohl být film mnohem lepší, kdyby měl promyšlenější scénář a výraznější herce. Můj rozpačitý dojem nezlepší ani kýčovitý závěr. Nudněji to už snad ani skončit nemohlo.