The Cake Eaters (2007)

Tento snímek si na nic nehraje, je to levný ale zároveň výborný film, hlavně díky vynikající Kristen Stewart od které, bych takovouhle poměrně náročkou roly, určitě nečekal, ale musím říst, že jsem jí velice podcenil. Bravo Kristen.

Bezpečný přístav (2013)

Co by jste čekaly od Nicolase Sparkse, však jeho knihy jsou furt samá romantika a do ní nějaký ten problém, což mě osobně velice vyhovuje a pro mě to bylo dobře zabitých 115 minut při nudném večeru.

Za borovicovým hájem (2012)

Námět i obsazení v pořádlu, ale ta déla byla tedy opravdu hodně vražedná.

Boj o patent (2008)

Opravdu je až neuvěřitelné, jak je člověk schopen bojovat za své činny a řekl bych, že to je JEN DOBŘE!

Kříž cti (2012)

Velice příjemný a hezký film. Válečný film, který není o válce jako takové, ale o lidech, kteří v ní přímo bojují. Snímek ukazuje hlavně surovost, a nevím, zda by někdo v dneštní době takto dokázal přežít. Musím pochválit určitě herecký výkon Ruperta protože velice překvapil, bylo super ho vidět i v jiné roly, než Rona.

Crazy Heart (2009)

Výborný film o životním příběhu Bada Blakea, který už nemá co od života očekávat. Naštěstí na svých pěveckých cestách potká sympatickou novinářku Jean, která mů ukáže opět smysl života. Nádherné písně a podle mě i životní role Jeffa.

Fosterovi (2013) (seriál)

Výborný seriál, začínám mít pocit, že skoro vše, co vysílá ABC Family stojí za to a Fosterovi jsou jasným příkladem.

Teď a tady (2012)

Nádherný fim, bohužel s jasným a předvýdatelným koncem, ale to vůbec nevadí. Musím pochválit Dakotu, jak se dokázala tak s vážnou rolý poprat, na to jak je mladá. Ano je pravda, že snímků s podobnou tématikou je mnoho, ale já prostě toto téma rád.

Navždy ty a já (2012)

Jako určitě to nebyl špatný film, ale celý film na mě působil takovou zvláštní atmosférou.