Tisíc slov (2012)

Velice příjemný film na nudný nedělní večer.Pobaví, neurazí.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Úžasný, pohodový rom.com filmeček.Asi nejlepší TEEN film jaký jsem měl možnost za poslední dobu vidět.Úžasná hudba, úžasné herecké výkony.No prostě pro mě úžasně strávený Páteční večer.

Božské děti (1997)

Krásný, milý filmeček o dětctví a jeděch botech.Je neuvěřitelná jak taková primitivní zápletka může být krásně zfilmována.A musím vyzdvihnout i naše málé herce, kteří byly výborní.

Prvňák (2010)

Kam nás může touha po vědění až dotáhnout? Tady v tomto snímku nás zavede do školy kde je je už přes počet dětí a stejně se tam objeví za pomocí jedné strašně hodné ženy jedno místo pro našeho prvňáčka. Po shlédnutí toho snímku jsi víc vážím toho, že mám nějaké vzdělání.

Neviditelné děti (2005)

Tak toto byla teda síla.Tento film měl takovou sílu, že to snad ani není možné.Prosím lidičky, netvařme se že jsou deti na ulicích neviditelné....

Ruby Sparks (2012)

Krásné dílko, originální nápad, už douho se mi u romantického filmu nestalo, aby mě takhle chytil.Krásní herci, super atmosféra.Prostě nezáviskák jak ma byt.

Báječný hotel Marigold (2011)

Výborné herecké výkony, to je asi to, co by se u tohohle filmu mělo vyzdvyhnout jako první, super.No a děj filmu jako takový, je strašně suchý, čekal jsem od toho trochu více.

Doteky osudu (2012) (seriál)

Zajímavý seriál, o honbě za čísly, která můžou zcela změnit lidský osud a hlavně o neuvěřitelné lásce ke svému dítěti.Položme jsi otázku na srdce?. Kdo z vás by tohle udělal pro své autistické dítě? EDIT: 24.5.2013 I po finále celého seriálu souhlasím s tím co jsem napsal.

Život nikdy nekončí (2009)

Tento film by jsi měly pustit všichni, kteří aspoň na chvíli pochybovaly o svém životě.Je neuvěřitelné, jak se vám může během jedné chvíle změnit celý život.

One Tree Hill (2003) (seriál)

Seriál, který mi změnil pohled na život a řekl mi „Všechno bude zase v pořádku.“ Tato věta by nás měla provázet celým životem..."Na světě je jen jeden Tree Hill a je to tvůj domov!" Musím říci, že lepší seriál na světě není a asi ani nebude, protože tento seriál, se ve mě drží, ještě dva roky po jeho dokoukání. Ta neuvěřitelná hudba, která nás provází celým seriálem, ten famózní scénář na celých devět sezon... To je prostě něco, co je neopakovatelné... Sledovat, jak dospíváte a jak pěkně to může jednoho dne dopadnout, ale taky, jak nemusí. Tento seriál taky v nás vyvolá strašně moc pocitů, budete se smát a budete taky mnohokrát brečet. Prostě jej všem doporučuji, protože takový seriál vznikne jednou za život. Ještě musím něco napsat k poslednímu dílu, já jsem brečel jako malé děcko, protože všechny ty vzpomínky a nejvíc mě dostalo jak všichni společně zpívali naši známou píseň I don´t wonna be.... Tahle píseň nás provázela celým seriálem a je naprosto skvělá a výjimečná.