Hobit: Bitva pěti armád (2014)

nuda, nuda... nuda .... pre mňa obovské sklamanie možno aj najväčšie v tomto roku

Interstellar (2014)

po dlhom čase konečne späť na ČSFD a som rád že môj prvý komentár bude smerovať na tento film, ktorý ma ako jediný donútil ísť naň do kina 2-krát.... pre mňa úžasný, úžasný filmový zážitok .... porovnávať to s Kubrickovou Odysseou? to je hlúposť!!!!(Kubrick bol génius a vizionár)... ale je jasné že sa ňou Nolan jemne inšpiroval, ale to je tak všetko ..... hlavné čo urobil je, že prekročil svoj tieň.... na Interstellarovi nevidno známky jeho rannej tvorby či už sa to týka rozprávania príbehu alebo vizuálnej stránky filmu(zmena hlavného kameramana k tomu dopomohla) ... film roku ? scéna roku? soundtrack roku? ... minimálne toto všetko pre mňa Interstellar je ....Nolan je ge.... !!!!!(verim že príde v jeho podaní taký film po ktorom to budem môcť s čistím svedomím doplniť celé :) )

Dexter (2006) (seriál)

Tak ako toto som nečakal. Tak dlho som sa mu vyhýbal a ani neviem prečo som tak robil. V nedeľu som ho nejakým zázrakom zapol v TV a poviem vám stal som sa závyslím. Je to dokonalosť prvého stupňa.

M*A*S*H (1972) (seriál)

neviem prečo som tento seriál niekedy nemal rád.... ale momentálne ho žerem aj s topánkamy

Kameňák 3 (2005) odpad!

Aký je to zlý film a ako z toho robia klasiku :D Troška vie ako na starú generáciu

Bota jménem Melichar (1983)

Jenoznačne najlepší Troškov film. Či sa jedná o dej, prostredie a postavy.

Dobrovolná oběť (2006) odpad!

keď sa nato pozriem z hľadiska filmového: zlé až otrasné spracovanie, herci slabí zbytočná postava Keri Russell príliš dlhé a príliš nudné keď sa nto pozriem z obsahového hľadiska: odporné, zvrátené, nechutné . jeden z mála filmov ktoré som nedopozeral.

Kruh 2 (2005)

základna myšlienka filmu je slušná ale málo rozvynutá a pochoval ju zlý scenár

Přepadení v Pacifiku (1992)

jeden z dvoch filmov so Seagalom ktoré sa dajú pozerať a to hlavne kvôli vynikajúcemu Tommy Lee Jonesovi

Hrdinové (2006) (seriál)

1. séria vynikajúca, 2. séria poľavila ale nie veľmi a 3. séria stratila väčšinu čara ale aj tak je to jeden z najlepších seriálov ktoré som videl... myslím iba dramatických