K zemi hleď! (2021)

velmi prijemne prekvapeni. Od hereckych vykonu, vykresleni postav, humor, namet, az po konec.

Líbánky (2013) odpad!

naprosto otřesné herecké výkony všech zúčastněných. Dialogy nereálné, plytké, prázdné. Plno hluchých míst, zbytečných záběrů. Strašná hudba. Námět zdánlivě "sázka na jistotu", ale v tomto provedení to bylo hodně nepovedené. Odpady dávám, jenom když přeskakuju, nebo film nedokoukám. Za tohle fakt někdo dostal nominaci na českého lva? Potěš koště...

Smrt roku 2021! (2021) (TV film) odpad!

Jednostranny trapnohumor. U jinych komedii se mnohdy zasmeju, ikdyz treba politicky nesouhlasim, ale tady to bylo proste jen nudne a bralo se to strasne vazne (my, uzasni komici, haha, smejte se…) kvalita jak teenage skeci na youtube v roce 2010

Casino Royale (2006)

Az na ty sceny, kdy byl na scene s nejakou zenou to byl ve sve kategorii velmi dobry film. Ale ty sceny s zenami mi prisly, ze by se tak v zivote nemohly stat. To by snad nikdo nikdy nerekl. Fakt to tak bilo do oci, az hruza :D ale jinak pribeh ok, akce i pro holku zajimava.

Jsme svoji (2019)

Nevím, jestli už jsem zmlsaná netflixem, ale tady ten střih byl strašně nudný, nic se tam nedělo, vlastně i ta jejich svatba byla podaná hrozně nudně a nezáživně. Šíleně pomalé tempo a navíc roztahané do 3 dílů. Proklikala jsem to, ale moc mi to nedalo.

Kostka (1997)

zajímavá dramatizace, je to napínavé, a pro mě i v roce 2021 hodne originální námět.  Bohužel herecké výkony jsou pod úrovní ochotnického divadla.

Učitelka (2016)

Zaverecna pointa velmi zajimava, to fakt cenim.Cely namet byl dobry, bohuzel ikdyz se to zuby nehty snazilo o nejakou hloubku, bylo to nakonec celkem ploche. na druhou stanu je vtipne, ze to toci prave Hrebejk, jelikoz prave on je takova ucitelka mezi rezisery moderni doby. prave on by znamosti a sluzbicek by tezko natocil tolik filmu, mnohe z nich zcela podprumerne kvality

Old Boy (2003)

Asi nejrozporuplnější film, co jsem viděla

Vlak do Pusanu (2016)

Trochu rozvláčné některé sceny, ale jinak s moralnim presahem, hezkou hudbou a uplne fantastickou hereckou decke role. 3,5*