Noc plná zázraků 2 (2015)

divné postavy (sice to byly z části ty samé, co v jedničce, ale tady byly extrémně necharismatické. Navíc nejvíc prostoru bylo dáno těm nejhorším z nich), depresivní scénář, kýčovité zápletky.

Život je úžasný (2013)

Velkou část filmu jsem si říkala, že je toto stejně "náš" pohled, jak by se takový člověk asi cítil. Vadilo mi tam, že je to jeho vyprávění takové smutné, vlastně i když mluví o prsou, tak to vyzní opět spíše depresivně ... Přitom "takovíto" lidé mají někdy víc nadhledu, vtipu a optimismu, než ti "normální". Jinak však velmi hezký film, líbil se mi hlavně začátek (první třetina) a závěr.

Teherán (2020) (seriál)

celou dobu jsem byla napnuta jak ksandy a vlastne fandila vsem, ikdyz vsichni meli uplne protichudne zajmy. Krasne i realisticke zabery z Teheranu a nepripadalo mi, ze by slo v necem o propagandu. Naopak dost zajimave popisoval svet z mnoha ruznych pohledu a ukazoval, ze nekdy vlastne nemame moc na vyber.

Svobodní se závazky (2011) odpad!

námět vypadá zajímavě, ale ty dialogy se nedají snést.

Báječná léta pod psa (1997)

Kdyz jsem byla pubertak, tak jsem to hodnotila na 2 hvezdicky (jsem narozena po revoluci)... Pozdeji jsem se na to pred tricitkou divala znovu. Maly Kvido mi vsak nadale prisel tak nesympaticka postava, pribeh takovy nijaky, zahrano nepresvedcive.

Šťastný nový rok (2019)

příběhově průměr, ale fakt krásná kamera a záběry. Škoda, že mnoho postav bylo šíleně černobílých a mnohé scény bylo už hodněkrát ohrané klišé s předvídatelným koncem

Layla M (2016) odpad!

koukala jsem na prvních 15 minut, ale neuveritelne se to tahlo. Odpad davam jen nedokoukanym vecem. Toto si to mozna nezaslouzi, ale dokoukat to taky nejde. Musela jsem skočit na 44.minutu, jestli to bude lepší. Bylo trochu, ale ne o moc. zbytek jsem tak nějak proklikala. Příběh asi zajímavý, ale chtělo to sestříhat tak na 20-30 minut max.

Chalífát (2020) (seriál)

Takové Game of Thrones po švédsku. Alespoň podobné pocity jsem u toho měla - Opravdu nechcete být ani jeden ze všech představených účastníků.

Svatba na první pohled (2020) (pořad)

Nápad v rámci žánru, proč ne. Podobných projektů v zahraničí bylo víc. Ale strašlivě se to táhne. Chtělo by to víc dynamiky. Navíc to mělo svatbou spíš končit, než naopak. Netflixová verze této show je o hodně stupňů lepší.  Navíc mě tam neuvěřitelně štvalo to neustálé odkazování na "vědu", ikdyž zrovna tady to je naprostý blábol.

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

scenar by hoooooooodne WTF, ale ti herci a psychologie postav byla tak paradni, ze to cloveka chytlo a nepustilo.... hlavne serial, kdy jsem nevedela, co bude za pet minut jsem nevidela uz hooodne dlouho...