Shrekovy Vánoce (2007) (TV film) odpad!

shrek to mal u mna nahnute od traileru na trojku. fakt velmi zle. prdiaci santa a cely ten kult ,,s priserne smradlavymi...priserne zelenymi.." trochu som sa toho prejedol. a ani deti by to pozerat nemali.

Žhavé výstřely (1991)

,, Vy mate ale dlhe nohy." ,, Dala som si ich predlzit. Koncia az pri zadku."... myslim ze to hovori za vsetko.

Juno (2007)

naadhernyy film a asi najlepsi film o dospievani a pre dospievajucich. film je vlastne ako puberta sama, zo zaciatku zmatena, hladajuca sa, potom trpka a na zaver neskutocne dojemna. ellen page u mna absolutne zabodovala, detto vynikajuca jennifer garner. taketo filmy mi tu chybaju, kazdy mozeme spravit superdepku o neplanovanom rodicovstve a tak dalej, ale toto je pre mna umenie. maly velky film. vsetkym odporucam. kraaaaaaaaasny film!!!!

Velikonoční přehlídka (1948)

tento film zosobnuje vsetko, co zboznujem na muzikaloch. krasne si pri nom oddychnete, uniknete z trpkej reality a vychutnavate si skvele tanecne cisla, perfektne ladiacu uvodnu dvojicu garland-astaire (prvy film co som s nimi videl)... v druhej polovici sice trosicku straca dych, ale celkovy dojem mi to nejako nenarusilo. vyborne!

Bent (1997)

veru dlho som tento film zhanal, az som sa ho nakoniec dockal. Bent je jeden z najdolezitejsich filmov vsetkych cias. neda sa nanho pozerat z inaksieho uhla pohladu nez z neskutocne nadherneho poslostva ktore nesie. je to strasny srdcervac, sam som poslednu stvrthodinu celu prereval, ale nemal by si to nechat ujst nikto. Bent je jeden z najlepsich filmov vsetkych cias. Vsetci herci, v cele s Clivom Owenom a Lothairom Buteaom podavaju zivotne vykony. Velmi dolezity a velmi velky film. bravo. ,, I love you. What's wrong with that?"

Četa (1986)

sklamanie. olivera stona ako rezisera obdivujem, koniec koncou, vela jeho snimkov ma popredne priecky v mojom top 100 a na Wall Street nedam dopustit. jeho filmove sa vyrovnanie s Vietnamskou vojnou mi vsak prislo citovo totalne prazdne, taky nepodareny pokus dat Remarquovo Na zapade nic nove medzi Vietkongov. urcite, silne momenty tu su a cely film je vynikajuco natoceny, no u mna skratka na 3. cakal som vacsiu bombu.

Deadwood (2004) (seriál)

hodnotenie prvej serie : skvele postavy, par fakt genialnych miest ale stale chyba nieco, co robi HBO serialy take genialne. ale inak sa to da.

Adam Šangala (1972) (TV film)

jeden z najposobivejsich filmov slovenskej kinematografie, ak nie vobec najlepsi. zo zaverecnej sceny ma dodnes mrazy.