X-Men 2 (2003)

Lepší 4*... Spíše tak 4,5* ;) Druhej díl mi přijde lepší než první, je tu víc akce, je to svižnější, prostě se na to kouká líp a člověk nemá takovej ten pocit, že něco chybí! :)

X-Men (2000)

Horší 4*... Spíše tak 3,5* ;)

Vendeta (2011)

V první řadě povim, že s hodnocením ostatních moc nesouhlasim, ale ať si tlachaj ;) Jsem rád, že se v český kinematografii začínaj objevovat filmu podobnýho ražení! Vetchý hraje na výbornou, k tomu snad neni co dodat. Za zmínku a vyzdvižení stojí kamera! Perfektně dokresluje atmosféru příběhu, podporuje napětí a ujišťuje, že už neni kam utýct. Ve výsledku, nadprůměrnej českej film, nelituju návštěvy kina. Jo a popisek Vetchý vs. Kaiser je hodně zcestnej :)

Kajínek (2010)

Nečekal jsem moc a byl jsem milě překvapen! Trochu mne zamrzela pasáž, kdy Kajínek utíkal z Mírova. Tady bych tomu možná dal více času, protože i díky tomu se o Kajínkovi mluví. Jsem rád, že se Petr Jákl do toho vobul a začal i v čechách dělat filmy tohodle stylu!

Věc (1982)

I přesto, že nemám moc rád horory s mutantama, tohle jsem vydržel. Skvělá atmosféra přes celej film. Perfektní pocit zuužující nemohoucnosti cokoliv udělat. Rozhodně jsem se nenudil!

První sníh (2006)

Ze začátku klidnější tempo po předpovědi to začínalo zajímovatět. Zvyšovalo se napětí, který podpořil Guy svým výkonem. To vydrželo do doby, něž napadl první sníh. Pak tempo upadlo na dno a rázem film ztratil na zajímavosti :( Konec byl převapivej, ale nic světobornýho, co by film zvedlo vejš.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

...ale dětem se to líbí. (Tomi Paci :-D)

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Nemužu vytnout ani jednu věc. Svižný pekelný tempo po celou dobu, kamera a vizuální efekty mě vtáhly na zadní sedlo náklaďáku... Až z toho mrazí, jak je to užasně zpracovaný.

Muži v naději (2011)

Po dlouhý době opět pekněj, šťavnatej, českej film! Bavil jsem se, nemužu říct, že ne :)

TRON: Legacy 3D (2010)

Spojením 3D zpracování a zvukových efektů vzniká ohromnej zážitek! Příběh neni z nejsilnějších, ale neurazí, uplně primitivní to neni. Při odchodu z IMAXu jsem byl naplněnej pocitem blaženosti! 5*