Horší než smrt (2007)

uz se mi dlouho nestalo, abych u filmu smichy slzela, myslim, ze ve sve kategorii vynikajici komedie, sucha a cerna jak dobry anglicky caj ovoneny dobre namichanou davkou halucinogenu... Nedoporucuju k snidani, vhodna spis jako dezert po veceri :-)

Variace v barevném poli (2007) odpad!

Troufam si hodnotit! Odpad! Chapu, ze umeni muze mit hodne podob, ale tohle neni umeni! Tohle je vysmech! Za temito "vizualnimi klipy" neni videt zadna prace, tohle by dokazal vazne kazdy!!! 10 minut blikajici obrazovka s monotonim zvukem, zadna souhra mezi vizualnem a audiem, proste tragedie, nuda, vysmech, neumetelstvi, naprosta drzost toto vydavat za umeni ci vytvor. Jsem znechucena zarazenim tak slabe projekce na filmovy festival kvality Karlovarskeho MFF. To uz radsi koukat hodinu na monoskop!

Panika v městečku (2009)

Proste ulet, kino plne smichu, musim to videt jeste jednou!!!

Vlček (2009)

Spis slabsi prumer, kdybych film nevidela ve Varech, budou to spis jen 2 **.

Camino (2008)

Camino miluje Jezise, ale neni Jezis jako Jezis (Cuco). Nadherny silny film, uzasna kritika zaslepeneho fanatickeho nabozenstvi, ukazka toho, ze si clovek dokaze najit svou vlastni cestu a ze laska k cloveku je silnejsi nez slepa vira v boha.

Star Trek (2009)

5* nedavam prilis casto, ale ve sve kategorii je to podle mne za 5* az na drobne vyhrady k cestovani casem jsem spokojena, kdyz film skoncil, mela jsem pocit, ze bych zvladla jeste jednou tolik, bez problemu :-)

Astronaut (2006)

Vemte si tricko s americkou vlajkou, dejte si k veceri hamburger XXL, vychlazenou CocaColu, pripravte popcorn a s celou pocetnou rodinou si pustte tento film... 2x se i zasmejete... Proto 2 hvezdicky - za agenty FBI na kolotoci a za 1.start rakety!

Sunshine (2007)

Tak takhle "rozpůlený" film jsem ještě neviděla. První 1/2 skýtala nádhernou podívanou, na současné sci-fi opravdu zdařilé interiéry kosmické lodě, pěkné animace, vychytané pohledy do vesmíru, poměrně logické a reálné momenty života posádky na Icaru 2... Zkrátka spokojenost i pro poměrně hnidopišského diváka... S druhou polovinou však přichází neuvěřitelné rozčarování... Logika se naprosto vytrácí, poetičnost záběrů je ta tam, naprosto béčkový průběh filmu šokuje!!! Nechci prozrazovat příběh, takže stručně řečeno od setkání s Icarem 1 se z velmi slibně vyhlížející sci-fi stává naprostý béčkový propadák.. Že by režiséra v 1/2 natáčení tlačil čas nebo mu došly nápady?... Nevím, každopádně vím, že film měl hodně našlápnuto, ale 2.polovina jej naprosto degradovala k něčemu, co snad ani nemůžu doporučit ke shlédnutí... Nelogičnost, triviálnost a naprostá průměrnost druhé 1/2 filmu ho v mém měřítku řadí až k podprůměrným... Velká škoda!

Spláchnutej (2006)

perfektni!!! kombinace humoru od autoru Shreka a uzasne animace ve stylu Nicka Parka, pro me osobne necekane pozitivni zalezitost!!!