Legie (2010)

Tak jsem si chtěl pustit béčko a shlídnul debilitu...už bych se mohl poučit a nebejt zase zklamanej, ale nějak se tomu nejde ubránit. Prostě nulovej film, kde se bohužel neni čeho chytit, škoda.

Temný rytíř povstal (2012)

Na první zkouknutí perfektní a epický zakončení skvělý trilogie. Civalův komentář shrnuje dokonale vše a já se ani nebudu snažit vyrovnat jeho koment, protože na to moje rétorický schopnosti nestačí. Každopádně jsem rád, že Nolan dokázal celej projekt ukočírovat a nerozsypal se mu pod rukama - klobouk dolů. Skutečně promyšlená trilogie s poselstvím, která nebude hodně dlouho překonána a pravděpodobně ani vyrovnána. Na závěr chci ještě ocenit Banea - ačkoli jsem nevěřil v důstojnýho protivníka po démonickym Jokerovi, byly to zbytečný obavy. Díky :)

Česká RAPublika (2008)

Ale jo, má to zajímavý momenty, ale prostě mě to celý nějak míjí a nějak to těm klukům nevěřim. Trochu mi přijde, že z toho vlastně vylezli jako takový troubové a co je nejhorší, oni nemaj co říct, co sdělit. Kato pro mě zůstává jedničkou českýho rapu a tenhle potěr mu pořád jenom sekunduje.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Proč tomu cpou jmenovku AKTA X, když se z toho vyklube celkem tuctovej thriller očesanej v podstatě o veškerý tajemno? Trochu mi to zavání taháním peněz z natěšenejch fanoušků, protože scénarista se opravdu nevytáhnul a ačkoli oba agenti celkem potěší, za týden už si zápletku ani nějakou zajímavější scénku nevybavíte ani náhodou. Průměrnej a bohužel spíš televizní thriller...

The Loved Ones (2009)

Trochu zvrácený hrátky, ale celkem zábavný...bohužel mě jako už kolikrát zklamala poslední třetina filmu, která neni zvráceně zábavná ale prostě rutinně debilní (SPOILER: přemejšlim pokolikátý už jsem viděl scénu: přijíždí polda záchrance - polda zachránce exnul). Ale jako pro fandy žánru myslim celkem fajnovej příspěvek :)

Orphan (2009)

Atmosféra příjemná a napětí nechybí, holčička taky roztomilá a ačkoli finále mi trochu zkazilo dojem (nějak mě ty závěrečný honičky začínaj nudit - zvlášť když je vám od začátku jasný jak to dopadne) můžu Sirotka jedině doporučit.

Satan (2006) odpad!

Nesmysl, blbost, ztráta času...nesympatický herci, chaos a v podstatě nulový děj + tuny nelogičností, který působěj jako úporná snaha tvůrců dělat z diváka debila. Doteď nevim co jsem to vlastně viděl, ale rozhoduju se mezi crazy komedií a soft pornem, každopádně horor nebo thriller to nevidělo ani z vlaku.

10 000 př. n. l. (2008)

Proboha proč vznikaj tak dementní filmy...koukal jsem na to s mamkou a je pravda, že jsem se dlouho u žádnýho filmu tak nenasmál. Problém je, že to asi nebyl cíl režiséra. Jenže tady opravdu tahá za oči, uši a mozek úplně všechno a pokud to nechcete po pěti sekundách vypnout tak musíte zapomenout na to čím chce tenhle film bejt a přistoupit na žánr potrhlý komedie s vážně se tvářícíma hercema :) sranda byla, ale už nikdy víc :)

Dívka, která si hrála s ohněm (2009)

Oproti první části tak trochu nuda a šeď. Pořád si to ještě drží určitej žánrovej nadstandard, ale tentokrát probleskne opravdu jen jednou za čas. Oba zaporáci jsou spíš směšný než děsivý a chvílema to bohužel působí komicky. Bejt to nějaká komiksárna tak ani neceknu, ale tady mi ten blonďatej obr přišel jako úplně zbytečná postava. V podstatě to bylo na úrovni kdejaký solidnější kriminálky, kterou je možný shlídnout večer od osmi a na alespoň průměrný hodnocení to u mě dosahuje díky Noomi Rapace.

Zrození Planety opic (2011)

perfektni blockbuster a jak nemam rad ruzny pocitacovy zviratka tak vetsina lidoopu se mi fakt libila...k obsazeni taky nemam namitku, snad jen Freida Pinto mi prijde moc krasna na osetrovatelku v zoo :) ackoli me film vylozene bavil a uzival jsem si ho tak jsem postradal jednu celkem dulezitou vec...krome uvodnich minut kdy byl Caesar jeste malej me v podstate zadna scena nedojala ani nevzala za srdce a vlastne ani konecny zuctovani se "zaporakem" me nijak zvlast nevzalo. Kdyz k tomu pripoctu jeste obcasny nelogicnosti, nad kterejma radsi nebadat, dava mi to solidni ctyri hvezdy ale ani o chloupek vic :)