Santiniho jazyk (2011) (TV film)

šifra mistra leonarda přes kopírák ovšem s horším dějem, mrtvolama jak na běžícím páse, trapným koncem. Nic moc

Expozitura (2009) (seriál)

ve srovnání s ostatní produkcí nadprůměr, seriál mě zatím stále baví sledovat, uvidíme jak to nakonec dopadne

Specialita šéfkuchaře (1999) (TV film)

Tento tv film sem viděl před dost lety, že by právě v roce 1999? a moc se mi líbil, tehdy sem ovšem neviděl začátek, nyní se mi poštěstilo vidět snímek celý, moc pěkná podívaná!

Kameňák 2 (2004) odpad!

to není komedie, to je tragédie a že se tragéd Troška v titulcích objevuje 2x to je opravdu troufalost, místo aby lezl kanálama a nedal o sobě tak 10 let vědět...

Pouta (2009)

hodinu a půl sem čekal na děj, ten se sice dostavil, ale místy dost nedotažený, pokud šlo o depresivní atmosféru tak té film vykazuje kýbly, Ondřej malý hrál stbáka opravdu dobře

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

youtube to zachraňuje sestřihama toho nej...na úsměvnou tragikomedii

Počátek (2010)

3,5 * špatný to nebylo, některé triky nic moc, jiné skvělé, pár nedotažených akčních záběrů... pad přes zábradlí viditelně bez zbraně, po pádu najednou zbraň v rukou atd... no žádné větší poselství se nekoná, možná tak druhý díl

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

škoda slov,do tohoto seriálu jsem se úplně zamiloval!!!

Muži v říji (2009)

2 hodiny nudy, bez hlavní dějové linky, scénář značně roztěkaný, urážka folklóru, snaha o "hantec", z premiera je kreatura, dost slabý, uvažoval sem o odpadu