Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

některé díly mohu vidět x krát a pořád mě baví tak jako poprvé - tým, paprsek....

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Moskalyk umí(uměl), dcera nikoliv, udělala z celkem dobrého kriminálního seriálu s nadhledem telenovelu.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

po stránce režie a hereckých výkonů velmi dobrý seriál, ůvodní epizody sou výborné, jak se ale příběh začne točit kolem 68., narážky na Havla(štvanice, vrah se skrývá v poli...), případně pokusy o útěk na západ(mimikry, bestie je ovšem výborná) a kolem všemožných agentů rozvracečů dochází seriálu dech. 4* dávám jako člověk který sice komunismus zažil, ale jako dítě těsně před revolucí, tudíž nemůžu objektivně posoudit samozřejmou propagandu režimu. Zeman je rozhodně lepší jak odlehčené četnické humoresky ke konci zničené režií...

Případ mrtvých spolužáků (1976)

nic moc, Vyšší princip, Zeman, ale dohromady to nejde, příběh o ničem, od začátku dokonce čitelné

Naděje (1963)

drsná realita socialismu, tedy spíše života obecně

Musím tě svést (2002)

Komedie? to těžko, líbila se mi kamera, ty jindy vleklé záběry měly smysl a seděly do tempa filmu, všichni 3 hlavní protagonisté hrají výborně, bylo se na co dívat. takovej blbej nápad co se trochu vymkl kontrole, dost možná ze života

Hlídač č. 47 (2008)

Ano je to český film, bohužel mám pocit že se u vechtrovny nemění počasí pořád je zima, uběhne 9 měsíců a zima je tu opět bez vysvětlení pár detailů, které musely následovat, film má strašné mezery ve scénáři, herecké výkony taky moc nepřesvědčí, tak do půlky filmu to vypadalo ještě na 2*, ale ten konec to pohřbil definitivně.

Bohoušův syn (1975) (TV film)

kde je ten nápad prvního dílu? Tvrzníková bohužel hraje hodně špatně, příjde mi to takové celé sešité horkou jehlou.. nic moc

Bohouš (1968) (TV film)

Bohoušku.. chlebíček :)