V pasti - Epizoda 2 (2018) (epizoda)

Ta krajina, to je prostě krása. Jinak... no je to druhý díl, záhady se kupí a nejspíš ještě pár dílů budou.

V pasti - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

První díl rozhodně nenechá nikoho na pochybách, že to bude drsný a řádně zamotaný příběh. Bylo fajn vidět známé tváře, ať už ty sympatické i ty méně. Dala bych i 5* ale neudrželo to tempo po celý díl. A! Vážně jsem v závěrečných titulkách viděla jméno Yrsa Sigurdardóttir? Tak to se těším ještě víc!!

Půlnoc v Magnólii (2020)

Kamera pěkná, hezký interiéry a exteriéry, spousta světýlek. Zasazeno těsně po vánocích až do Silvestra. Za mě potud ok. Nicméně... možná za to může ten můj maraton vánočních romantických filmů, možná je to tím, že mi nesedli hlavní hrdinové, ale za mě je to kapku nuda a spousta nenaplněného potenciálu. Fakt mě to zklamalo a navíc jsem v závěru prodělala pár cukrovkových záchvatů. Na mé cynické srdce toho bylo zkrátka příliš. Děkuji, raději už radši thriller.

Christmas Under Wraps (2014) (TV film)

Po posledních dvou vánočních filmech, co jsem v minulých dnech viděla, mi ambiciózní hrdinka přišla vhod :D. I to "tajemno" nebo pohádkovost, chcete-li. Opět nic mimořádného, ale bylo to milé. Díky prostředí "kdesi v divočině", ordinaci a útulné chalupě, kde bydlela hlavní hrdinka mi trošku, trošičku, vzdáleně připomínalo Virgin River. Jediné, co mi dralo nervy bylo, když promluvil Frank.

Panství Downton - Epizoda 3 (2014) (epizoda)

Za mě trochu slabší díl (popravdě mi přišlo, že v něm nebylo nic, co by v jiných už stokrát nebylo), i když samotný konec mě, bůh ví proč, dojal. A těším se na další díl. Btw: učitelka stále na facku.

12 Gifts of Christmas (2015) (TV film)

První půlka se mi zdála nadějná. Sympatická hlavní hrdinka, chlap s hezkým úsměvem. Vypadalo to, že to bude mít hezkou myšlenku a že to bude hlavně o vymýšlení hezkých vánočních dárků namísto prvoplánových předražených kravin. Ale pak se moje představa nějak přestala naplňovat a já se přistihla, že se nudím. Konec mi nesedl vůbec, měla jsem pocit, že z hlavní hrdinky nakonec udělali spíš blbku (a ten Santa s notebookem? Wtf?!). Nicméně je to další průměr, neurazí, nenadchne. Btw: Chtělo by to míň "dokonalých" lidí, tady mě ta vyumělkovanost nějak byla do očí a zvláště maminka trochu znervózňovala. 2,5*

Nevyjasněné záhady - Smrt v Oslu (2020) (epizoda)

Opět nevyjasněná vražda/sebevražda, ale u tohoto dílu bych konečně řekla, že sem do toho pořadu vážně patří.

Panství Downton - Epizoda 2 (2014) (epizoda)

Chápu Lady Edith. Nicméně chtít po někom, aby její dítě miloval (a ono bezpochyby je milováno) a přitom si dělat zadní vrátka... moc nechápu, proč to manželce pana Drewa neřeknou. Takhle je těch lidí nešťastných mnohem víc.

Christmas Wonderland (2018) (TV film)

Celkem příjemná vánoční romantická podívaná a kdyby ubrali trochu toho romantického kýče, byla by ještě příjemnější. Nejsem si jistá, zda mi Emily Osment v roli Heidy seděla nebo ne, ale zároveň přiznávám, že právě ona mě nalákala k tomu se podívat a měla jsem ji za záruku jakési "kvality". Trochu mě zklamalo, jak tvůrci vyřešili konec, proč jen se to vždy musí zvrtnout v láska vs. kariéra.