Panství Downton - Epizoda 6 (2014) (epizoda)

Díl, který ukazuje, že i přes léta a prožitá utrpení jsou lady Mary i lady Edith sobecké pipiny. Ne, že bych zrovna Edith nechápala, ale i ona by mohla pochopit, že to ona si zvolila to, jak to bude a že pro její dceru byla matkou paní Drewová a že byla opravdu milující a dobrou matkou. No, ještě že existuje zmrzlina a šampaňské, protože to přece vše spraví.

Dash & Lily - Chanuka (2020) (epizoda)

Najít odvahu, to je oč tu běží. Z toho klubu mám smíšený pocity, ale Lily se mi začíná dost zamlouvat.

Dash & Lily - Lily (2020) (epizoda)

Lily je mi sympatičtější než v knize. A vůbec celý se mi to zatím zdá podezřele milý. Takže jsem zvědavá, zda si tu atmosféru seriál udrží, nebo mě ten příběh znudí stejně jako na papíře.

Dash & Lily - Dash (2020) (epizoda)

Dash mi není moc sympatickej. Ale to nebyl i v knize takže... nejspíš v pořádku. 3,5*

V pasti - Epizoda 9 (2018) (epizoda)

Přiznám se, že jsem doufala, že v tom autě nebude. SPOILER!! Konec má nějakou logiku? Znali ho oba, proč vzal jen ji?

V pasti - Epizoda 8 (2018) (epizoda)

Chtěla jsem si nechat poslední dva díly na zítra. Ale copak to jde?! Houstne nám to, houstne. A je to fakt dobrý.

V pasti - Epizoda 7 (2018) (epizoda)

Ta teta je taky materiál. Žilka ještě nerupla, ale už k tomu není daleko. Jinak je to napínavý jako guma v gatích a já nemám nejmenší potuchy, kdo je vrah.