Filmy našeho dětství - Smrtonosná past (2019) (epizoda)

Těžko říct, zda je to tím, že jsem si na ten styl už zvykla, každopádně tento díl se mi líbil nejvíc a byl opravdu nabitej zajímavostma.

Americký prezident (1995)

Celkem příjemný film, který ale nebudu mít potřebu si pustit víckrát. Michael Douglas je jako zamilovaný prezident sympatický a uvěřitelný, s Annette Bening jsem se moc neuměla sžít a to nejspíš jen z jednoho marnivýho důvodu - ty vlasy!, i když to tenkrát bylo třeba módní, byly prostě příšerný!! :D

Filmy našeho dětství - Sám doma (2019) (epizoda)

Pořád jsem se nesžila se stylem provedení, ale co už. Sám doma je film, který si získal spoustu srdcí a kdo by to byl řekl, že to byl takovej nízkorozpočťák. Myslím, že měli velký štěstí, že se jim pro hudbu podařilo zlákat Johna Williamse, protože i ta je dnes ikonická. Každopádně tady mi přišlo, že se na tom filmu podílela banda sympaťáků, což mi u těch předchozích částí, které jsem zatím viděla, kapku kazilo dojem. Ale to je samozřejmě děsně subjektivní.

Sissi, mladá císařovna (1956)

Že já na to čučím, když se u toho vždycky tak naštvu. Žabí Franc a jeho máti mi prostě pijou krev! Ani si nechci představovat, jak to probíhalo ve skutečnosti.

Filmy našeho dětství - Hříšný tanec (2019) (epizoda)

Zpracování dokumentu mi nesedí, působí hodně zastarale. Patřím k fandům Hříšňáku, i když je to naivní pohádka. Miluju.soundtrack. Dokument o hercích asi neřekl nic moc navíc, co by už člověk nečetl přes léto v kdejakým bulvárním plátku - nicméně záběry z castingů mají u mě za jedna (a vůbec se nedivím, že se do Patricka hned zamilovali, to charisma a sex z něj jen sršelo). Zajímavá byla tedy hlavně nesnadná cesta k tomu, aby film vůbec vznikl, nicméně osobně by mě asi zajímaly spíš jiné, konkrétnější věci ohledně natáčení a vzniku různých scén - ale to asi nebylo zajímavý.

Filmy našeho dětství - Vánoční skřítek (2020) (epizoda)

Vánočního skřítka moc nemusím. I když jsem mu, jak koukám, dala krásné tři hvězdy. Kdo by to byl řekl, že má tak zajímavou historii vzniku. Celkově na mě ale tento dokument, či dlouhý film a filmu působil divně a zastarale.

O Vánocích (2020) (seriál)

Nevyzrálý Bastien jede na Vánoce domů. Do doopravdy kouzelného městečka, ke své rodině, pár hrozným překvapením a novou láskou. A já přemýšlím, proč mi tohle vánoční rodinné drama moc nesedlo. Možná kvůli necharismatickému hlavnímu hrdinovi, se kterým jsem sice na jednu stranu soucítila, ale na druhou mu ani příliš nefandila. Líbila se mi Karin, strýc a bláznivá sprostá babča Hilde.