Adela show (2010) (pořad)

3 za to, že urobila reláciu aká na Slovensku nieje. Žiaľ, milá Ihlička, pána Markoviča naša Adelka ešte neprekonala. + Zhruba po troch mesiacoch od môjho prvého hodnotenia musím zmeniť názor. Znižujem hodnotenie na 2*. Keď sa na to večer pozerám, tak z toho jednoducho nemám dobrý pocit. Vidieť, že Adele tie texty niekto nasilu tlačí do huby a jej taký silený humor nepristane.

Počátek (2010)

Film je ako komplikovaný hlavolam, zložitá hračka pre vnímavých divákov. Ak chcete filmu porozumieť, rozhodne ho nesledujte po použití nejakých omamných látok. Žiaľ, do žánrov by som pridal aj AKČNÝ a ten môj obľúbený nie je. Ale aj tak, je to zaujímavý film, ktorý ma zaujal svojim obsadením, na ktorom sa mi páčilo, že je pestré a ja som tých hercov až tak dobre nepoznal. Samozrejme, až na Lea DiCaprio. Práve keď som zbadal jeho na začiatku filmu, keď ho vyplavili morské vlny na pláž, spomenul som si na "spúšťač" jeho úspešnej kariéry - Titanic :) + P.S. Ešte niečo: Temný rytier sa mi páčil asi viac, no aj tak som stále v rozpakoch a mám zvláštny pocit, že tento film je zo strany niektorých fanúšikov príliš nadhodnotený kvôli "premiérovému" ošiaľu.

Myšičky (1998) (seriál)

Trvalo naozaj dlho, kým sa niekto tento seriál rozhodol vydať na DVD. Veľmi dobre si naň pamätám, keď som ho ako menší sledoval na TV Markíza. A ako hovorí obsah seriál, je to troška cestopisné (čiže moja pamäť nesklamala) :-)

Drákuloviny (1995)

Čo sa dalo čakať. Slovenský dabing nebol zlý, ale čakal som nejaké zaujímavejšie obsadenie.

Dešťová víla (2010)

Česká rozprávka (konečne bez čertov - haleluja!), ktorú by som radšej videl v televízii ako v kine. Malo to klasický námet. Prekvapilo ma obsadenie Labudu, Donutila. Éva Kerekes potešila. Větchého, Rašilova, Budařa a Vilhelmovú som bohužial nespoznal, bohužial.

Persepolis (2007)

Zaujímavý príbeh, ktorý zobrazuje ťažký život ľudí na východe, konkrétne v Iráne. Rád si tento filmový zážitok ešte raz zopakujem.

Heidi (2007) (seriál)

Celé som to nevidel a po tých hodnoteniach, čo sú tu, to asi ani pozerať nebudem. Zaujímavé ale je, že jednu z hlavných úloh daboval aj spevák IGOR TIMKO, ktorý sa za dabingový mikrofón vracia po rokoch. Réžia slovenských dialógov: HANA MAKOVICKÁ

Fidlibum (2008) (pořad)

Milič je lepší v reklamách na Slovenskú sporiteľnu!