Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Taká česká telenova, ktorú si rád pozriem, keď nič v TV nedávajú.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Pred tým ako som prvý krát videl tento film som nemal ani tušenia, že sa bude tak podobať na Honbu za pokladom templárov. Nie dejom, ale žánrom. Hoc film obsahoval mnoho temna, troška či viac hviezd hollywoodskeho či európskeho charakteru - je to DOBRODRUŽNÉ a vôbec nie thriller či dráma. Ak som to pochopil zle, tak sorry. Slovenskému dabingu by som mohol vytknúť dve veci, či skôr predložiť dva želania. V úlohe Audrey Tautou by som veľmi rád počul RENÁTU RUNDOVÚ a Iana McKellena by mohol dabovať LEOPOLD HAVERL. Viem, že toho máte radi ako starého dobráka Dumbledora, ale v ALJAŠKE perfektne daboval záporáka Charlesa Hustona. Ďalej hrali: DUŠAN CINKOTA, JOZEF VAJDA, EMANUEL HASON, MATEJ LANDL, MIROSLAV TRNAVSKÝ, MAGDALÉNA KOŠICKÁ a iní.

Profesionálové (2008) (seriál)

Vážení, v tomto prípade musím skonštatovať, že v súčastnosti lepší komediálny slovenský seriál neexistuje! Komédia plná výborných hereckých tvárí od Latináka až po Kronera. Diely, v ktorých sa objaví Jana Oľhová sú najlepšie, je to senzačná herečka.

82. Annual Academy Awards (2010) (pořad)

Milé, vtipné a i napriek častým reklamám, sa mi to zdalo dosť rýchlo. Steve Martin a Alex Baldwin boli vtipní a neprekážali mi, i keď ich až tak veľmi nemusím. + Komentár českých novinárov boli OK, je potrebné si uvedomiť, že ide o živý (tzv. simultánny preklad), takže to nemali až také jednoduché. A ešte raz im ďakujem za pozdrav na Slovensko.

Kinorama (2010) (pořad)

Takže týmto pádom som dostal film do modrých čísel z toho fádneho a bezfarebného profilu :-) Kinoráma sa mi páči viac ako Filmový magazín, ktorý STV vysielala pred pár rokmi v sobotu a moderoval to hnusný Bruno Ciberej. Je to štýlová relácia, ktorá často mení pomer obrazu, čo môže na niekoho pôsobiť troška rušivo, ale až tak zlé to nie je. Berte ale moje hodnotenie ako neobjektívne, lebo si myslím, že hodnotiť reláciu, ktorá sa vysiela každý týždeň po prvom vydaní je nerozum. Uvidí sa vo štvrtok. + Kočiš nie je až tak zlý ako v reklame, už iba to som chcel.

Comeback (2008) (seriál)

Nie to najlepšie, čo sa v ČR vyprodukovalo.

Čarodějnice školou povinné (1998) (seriál)

Aj toto kedysi bežalo na STV, ale že by ma to nejako ohúrilo, to sa nedá povedať. Neviem, či tú mladú, nedabovala PAUHOFOVÁ.

Miś Uszatek (1975) (seriál)

Vyslovene klasika. S výborným dabingom MICHALA DOČOLOMANSKÉHO v hlavnej úlohe. A k tomu ešte jedna z najlepších slovenských režisériek: MARTA MRLIANOVÁ. Ďalej spolupracovali: DARINA RAJTAROVÁ a SOŇA POLJAKOVÁ. Vyrobila Hlavná redakcia programov zo zahraničia. + http://www.youtube.com/watch?v=ofmnMK8hO8w