Bez východiska (1987)

Zak mňa určite viac potešil Kevin Costner ako Sean Young.

Nová dcera (2009)

Hoci je horor beckovy žáner, hrá tam Kevin a bojuje s brokovnicou proti mŕtvym Indiánom. Keby to nebol horor bolo by to ok.

Umění tančit v dešti (2019)

Pripomenulo mi to film Psí život. V skutočnosti v ňom Kevin nehrá, iba pre požičal psovi hlas. V originály to musí znieť super, podľa ukážok. SPOILER: Psaci film o múdrom psovi, ktorý sa nakonci reinkarnuje.

Dokonalý svět (1993)

Taký chlapsky film. Hlavná postava dosť psychouš. Ale záver má veľmi smutný. Malý chlapec hral super a strašne mi zovrelo srdce ako kričal "Butchi, Butchi...!

Mr. Brooks (2007)

Film je o vrahovi, ktorý je na vrazdeni závislý, chce skoncovať s vrazdenim, preto chodí na protialkoholicke sedenia, a preto je aj vo filme menej vrážd ako by sme očakávali. Je to veľmi strašidelné a má to napätie. Hoci postavu vraha každý divák odsudzuje, väčšina mu drží palce možno preto, že ho hrá Kevin a to je hviezda, ktorá aj v takejto negatívnej roli pôsobí sympaticky. A väčšine divákov sa nezdá postava policajtky, ktorá je predsa na strane spravodlivosti. Je to tým, že na vraha príde intuíciou a nie dôkazmi, čo je trochu zvláštne.

Fandango (1985)

Fandango je tanec ako je uvedené na začiatku filmu a na konci ten tanec aj uvidíme v podaní Kevina a nevesty. Pozerala som to v originále.

Black and White (2014)

Asi takýto rodinný život Kevin vedie 😂

Nechte ho jít (2020)

Vedela som, že to bude smutné, ale až takto, to som nečakala.

Criminal: V hlavě zločince (2016)

Niekoľkokrát videný film. Páčila sa mi hudba, vytvárala napätie. Videli sme Kevina v novej polohe zápornej postavy a moc mu to seklo.