Princ Harry: Vlastními slovy (2023) (pořad)

Harry kritizuje členov kráľovskej rodiny, kde je mottom mlčanlivosť. Mlčanie nazýva novodobou zradou. Harry povedal, prečo napísal knihu a rozpráva do televízie o svojej rodine, aj ked sa dohodli, že budú problémy riešiť v súkromí. Pretože jednoducho vždy, keď sa o to v súkromí pokúšal, niekto vyniesol informácie. Komunikuje teda ich vlastným spôsobom a rozpráva vlastnými ústami o tom, čo zažil. Hovorí o tom, že jeho otcovi a bratovi sa nepáči, čo robí pre Meghan, pretože oni dvaja nemali možnosť urobiť to isté pre svoje partnerky.

Milý Johne (2010)

Neskutočne autentický film. Sledovaný so zatajeným dychom.

Tři přání pro Popelku (2021)

"Spoznal som ťa aj bez črievičky, " "A čo teraz?" "V rozprávke by sme si mali dať bozk." Trochu pozmenena verzia českej rozprávky, v ktorej sa ale stratilo rozprávkové kúzlo. Namiesto toho tam môžeme vidieť krásy severskej prírody.

Vánoce na zámku (2011) (TV film)

Zaujímavé je, že 24 ročný herec tu hrá dieťa.

Queen & Slim (2019)

Dvaja černosi na úteku pred zákonom. Road movie, kde sa dialógy striedajú s hádkami, zábery na krajinu s útekom. Ústredná dvojica sa stretáva náhodne cez Tinder, čo je spomenuté len na začiatku filmu. Možno by ich prvé stretnutie bolo aj posledným, keby jeden z nich nezabil belocha. Zhodou okolností je Queen právnička a má aj strýka, ktorý má pre ich čin pochopenie.