Dokážeš udržet tajemství? (2019)

Vedela som, že pôjde nejaký dobrý nedeľný film, tak som vydržala úvodné animované titulky. Nevedela som, čo to bude zač, ale tušila som, že film nebude animovaný, ale normálne hraný. Zo začiatku prišla scéna z práce, kde sa hlavná hrdinka zamýšľala nad správaním ľudí, ako málo prejavujú svoje vlastné ja a ako sa zvyčajne štylizuju do niekoho, kým by len chceli byť alebo si myslia, že by takí mali byť. Sedí na firemnom stretnutí a zdá sa, že vôbec nerozumie svojej práci. Toto mi bolo dosť blízke, pretože začiatky v práci asi každý zažil, tak som pozerala ďalej a hneď sa mi film zapáčil. Hlavná postava mala zaujímavý štýl správania i obliekania a dosť som sa a ňou stotožnila. Určite film odporúčam, je to pohodova komédia.

Podvodník z Tinderu (2022)

Tak toto by som si nikdy nepozrela asi ako V síti a podobné novodobé internetové filmy.

Yellowstone (2018) (seriál)

Prvá séria super, druhá začala sľubne, len ten koniec jedného dielu ako sa náhodne stretli v bazéne a tie pohľady na seba a v tom koniec, tak to bola čistá telenovela.

Americká krása (1999)

Tak tento film šiel trochu mimo mňa. Možno by som dala ešte menej hviezd. Bolo to také chladné a rozvláčne.

Strom snů (1994)

V tento magický dátum som si pozrela tento film o anjeloch.

Silverado (1985)

Silverado je akčný a rýchly western, ktorý využíva motívy z klasického obdobia westernu, preto je skvelý pre diváka, ktorý pozná žáner. Na druhú stranu však uspokojí aj diváka, ktorý western veľmi nesleduje,preto v ňom nebude hľadať nejaké odkazy a citácie, ale bude preň dobre natočeným akčným kinom.

Třináct dní (2000)

Dobre spracovaný film, najmä výber hercov, prechody do čiernobielej verzie... koniec dojemny. Film, ktorý ešte určite raz pozriem.

Co je šeptem... (2005)

Tak bolo to dobré, ale z Kevina tam urobili lámača ženských sŕdc, to je ako by hral sám seba. Ako keď hral hollywoodsku hviezdu v Boxeroch.

Boxeři (1999)

Kevin tam hral sám seba. Tí dvaja sa tam zboxovali, že vyzerali jak dva zemiaky. Ale vtipné to bolo.