Kronika mutantů (2008)

Mutant Chronicles = standardní horor s docela dobrými mutanty. Trošku mě ale zarazilo, jak mohl ten mutant řídit tu loď, s takovou špičatou rukou to muselo, jít blbě, skoro jako Hamiltonovi řídit Formuli 1 bez ruk a taky pochybuji, že v takové vzdálené budoucnosti by bylo lidstvo tak zaostalé, jako kdyby se zastavilo s vývojem při první světové válce. Na pidívání stačí, když se chcete trošku bát.

Armageddon (1998)

Filmem hýbou emoce jak prase. Promiňte mi ten výraz, ale myslím, že i po hodně letech se na něj zase rád podívám.

Muž se železnou maskou (1998)

RYtíři jeho veličenstva nebyli vybráni špatně - určitě dobře stvárnili tehdejší chariama mušketýrů. Ale král DiCaprio mohl být někdo jiný, trošičku mi tam nesedl, ale za podívání to určitě stojí.

Fanfán Tulipán (2003)

Když jsem jej uviděl poprvé docela mě dostal, ale čím více se stáváte tak rošku odborníkem na filmy a máte jich už pěknou řádku za sebou, tak po druhém shlednutí musím jen 2* a to jen za sexy Penélope Cruz.

Pecan Pie (2003) odpad!

Jima Carreyho mám rád, ale tady se trochu minul a nejen on ale všichni ne??!!! Jim Carrey jede na benzínku, natankuje a odjede a u toho spívá Elvise. What's up???

Šest medvědů s Cibulkou (1972)

Začátek je taový ten standard, ale jakmile se dostanou medvědi do školy a Lipský je jako školník a zároveň uklízečka a kuchařka je geniální a k popukání. Rozhodně se nudit nebudete. A jako vždy medvědi se vráti zpátky a vše dobře dopadne.

Dealer (2008)

Nebyl to špatný námět, trošku to chtělo lepší kameru za to jsou taky hvězdy dolů. Herci jsou až moc dokonalí jak z pornofilmu, mohl být lepší výběr, ale ušlo to. P.S. všichni ale úplně všichni mají neuvěřitelně bíle zuby, to odolem a kartáčkem určitě nedokázali.

Dvojí nasazení (1994) (seriál) odpad!

Ženské a v kriminálce to mi nesedí, chybí tam muž, který by trochu osolil scény, kdy chytají nějakého zlořince (a ne trapné zhození popelnice pod nohy). Jedna žena trochu normální, ale ta druhá taková směska muže-ženy co jezdí na motorce a tváří se drsně.

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Mr.Monk si mé simpatie získal hned po prvním dílu. Tento muž, který po smrti své manželky se uzavře do sebe, chodí k psychologovi a všude má čisto a je tak trochu zvláštní, ale na druhou stranu vyřeší všechny případy s lehkou elegancí a důvtipem. Já prostě tohoto chlápka miluju:-)

Siska (1998) (seriál)

Tohoto plečatého muže s výrazným obočím a charizmem, s madším pomocníkem a starším v kanceláři. Tak tohle má mamka ráda a proto musím dát 1*. Ale po stránce filmové nuda jako skoro většina německých kriminálek.