40 dnů a 40 nocí (2002)

Slušná trochu eroticky [pouze pro některé puritány:-)] zaměřená komedie s fakt těžkých úkolem 40 dní bez sexu. Harnet se tam hodí jako třešnička na dortu. Chudák těžký úkol má....

La cabina (2005)

No tak v té telefonní budce bych fakt nechtěl být:-)

Strážci vesmíru (1997) odpad!

No před více lety bych dal mnohem jiné hodnocení, kdo tenkrát nemorfoval nebyl IN. Po delší době se hodnocení rapidně změnilo a musím takto, jsou filmy které tomuto bezkonkurenčně oponují:-)

Moje borůvkové noci (2007)

S borůvkovým koláčem to teda moc společného nemělo, jen začátek a konec. Na co jste se ale fakt těšili bylo ať se ti dva dají dohromady, což se stalo a to je happy end filmu:-)

xXx: Nová dimenze (2005)

Tak určitě nebylo nouze o akce týpu bum bum bum:-) Hlavní postava xXx mana mi opravdu nesedka, Ice Cube mi tak nesedl ani trošičku a to už je co říct, možná je to tím Dieselem ale nesedl mi, hodně nesympatický na tuto roli, kdy hrdina je vlastně kunďák, umí vše, svaly až na půdu...atd....Cube to tak trošku nesplňoval:-) škoda scénař byl dobrý, ale pár věci se nepovedlo.

Na ostří nože (1997)

Tak to nevím nevím jestli bych já takhle dlouho přežil v divořině, bych asi odpadl po hodině:-)

Soukromá válka pana Wilsona (2007)

Jediné co tomuto filmu háže jednu * dolů je, že se na zařátku trošku ztrácíte v ději a nevíte co se děje. Ale po nějaké době se Vám dávají kolečka dohromady a jste v obraze. Tom Hanks zde dobře ztvárnil kongresmena, který je ze začátku člověk co si užívá, ale nakonec bojuje za dobrou věc. A ještě podle skutečné události, takže se zase něco dozvíte z dějin:-)

V rytmu stepu (2007)

Filmy s hudební a taneční tématikou mám rád, ale tento film mi absolutně nesedl, hlavní hrdinové jsou tak nesympatičtí až to skoro celý film háže na poslední místo - místo odpadu. Co tento film pozvedne je až Soutěž Monster [Step Monster] ve které jdou vidět docelá dobré kreace. Nic víc nic míň.