The Amputee (1974)

Zajimavé co všechno se dá dělat při psaní nějakého slohu např. čistit nohy čůrat z nohy.....atd..

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Česká klasika s dobrým hereckým obazením, která má jen jednu malou chybičku a to že hajzly má na chodbě :-D

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Narozdíl oproti předešlými dvěma dílama Mumie je tento rapidně slabší. Vtipky jsou trapnější a scény více nereálnější a možná tomu chybí i sexy herečka Rachel Weiz. Mumie Dračího krále byla vydařená toď vše:)

Přežili jsme Ardeny (2003)

Tak k tomuto filmu se vůbec ale vůbec nehodí takové hodnocení, film ikdyž válečný nám ukázal válku z velmi zajimavého úhlu, že všichni jsme lidé, akorát jak to bylo řečeno ve filmu máme jiné uniformy a to samé platí v životě. Velmi mě tento válečný film dostal, veliké hrdinství prokázali, aby zachránili většinu.

Zemřít mladý (1991)

No trošku ohrané, ale Julia Roberts je fakt kus té by podlehl snad každý.

Škola základ života (1938)

A pak že na školách nezažíváme teror, doba se vůbec nezměnila, akorát to máme více barevnější:-)))

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008) odpad!

Tak jednička byla excelentní, dvojka jasný a nekompromisní odpad a tak jsem si myslel, že se trojka trošku poučila a změnila to co předtím tak spackala, ale vidíme že ne. Takové technologie jako vesmírna loď meziplanetární lítání a na druhé straně mobil 50-tých let a kamera to měli v 19 století lepší takový velký krám a ty efekty vůbec se nepolepšili, spíš bych řekl, že klesli ještě níž...Dodívat tento film jde hořko těžko a musíte mít jo dobrou náladu a brát to s nadhledem.

Román pro ženy (2004)

Román nejen pro ženy, tohle se Viewaghovi povedlo není co dodat.