Sedmé nebe (1996) (seriál)

Ve zkraze - příběh rodiny věřící rodiny a jejich trapasů, průšvihů, životních zkoušek a slastí:-)

Nebuďte policajta (1988)

A pak věřte policajtům, ale zase dělali dobrou práci, zabíjet lumpy a syčáky, nevím proč se tím vůbec Delon zabýval:-)

Prosincoví kluci (2007)

Chudáci kluci, ale vidíme že rodina není jen stará klasika, ale i v dobrém nezlomném přátelství.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Tak tohle jsem od Guillmermoa del Tora očekával, plno akce a monster, až vám to nepříšlo vůbec moc přeplácané. Rudoch byl zase ve své kůži a předváděl dobrý boj a vtipné pasáže k tomu:-) Scéna kdy je Rudoch zraněn a má se rozhodnout "zda svět či on", a řekne "on", mě dojala:-). A závěrečná bitva, to bylo monstrózní, hodně se mi to líbilo, dobře spracováná plechová nádhera. Dostal jsem skrátka přesně to co jsem chtěl. Na 100% to není, ale 90% to mu právem patří, no a to je skoro 5*.

Rozchod! (2006)

Dobrá komedie, možná dávám tak velké hodnocení kvůli Jennifer Aniston....ale je to tak, prostě chudák holka ten Gray [Vince Vaughn] se k ní fakt nechoval dobře, hajzlík. Ale jsem rád, že se možná dali pak dohormady, aspoň to tak vypadalo:-)

Válečné hry 2: Kód smrti (2008)

Film se spoustou nejasných scén, které musí být jasné i lidem kteří jsou jen obyčejní domácí uživatelé. Hackeři se u tohoto filmu museli smát. Ale na podívání dobrý, a dokonce se i nasmějete:-) [myslím u těch nelogických scén]:-)

Prázdniny pana Beana (2007)

Tak tohle už Atkinson nedal, to byla taková nuda, že jsem měl snad 1000x chuť to vypnout. Mr.Bean asi nebyl ve svý kůži. Hvězdičku dávám jen za české obsazení skoro hlavní role Karlem Rodenem a za docela dobrý film do sebe zahleděný od Willema Dafoe - Clarson Clay Pictures present, Carson Clay, in a Carson Clay production, of a Carson Clay film, Playback Time :-DDD

Než si pro nás přijde (2007)

Nicholson a Freeman odvedli dobrou práci a do role starých pardálu se vžili dobře. Taky bych toho chtěl tolik zažít, vyspat se s Aniston, hrát hokej s Jágrem, být prvním čechem jako americkým prezidentem, počůrat pyramidy z vrtulníku, či další a další skopičiny:-). Mohli toho procestovat více. Ale byl to docela dojemný a plný emocí film zahraný mými oblívenými herci[hlavně Freeman] Ke konci i slzy tekly. 100%.

Futurama (1999) (seriál)

Nikdy jsem jich neviděl tolik, abych mohl objektivně hodnotit, ale včera jsem shlédl celou první serii a musím říct - BOMBA, další super animovaný seriál, který nemá žádnou chybu. Dávám 100%.

Patologie (2008)

No tak tohle byl vážně hnus, dostat se k patologovi je ta posední věc, kterou bych chtěl zažít. To jsou ale prasata, souložit hned vedle mrtvoly nebo přímo na stole, jíst nad mrtvolou sendvič, a ty jejich hrátky dole v kobce tak to už s něčím hraničí ne????!!!! Pozitivní na tom filmu je jen Alyssa Milano, která je tam fakt kus a snad bude pořád na věky:-)