Zóna úniku (1994)

Vtipné a akční zároveň. Dobrý nápad, který se Badhamovi poravdu povedl.

Z pekla štěstí (1999)

Ale jo, v čase pohádek v neděli odpoledne, jako stvořené zkouknout (až to samozdřejmě poběží) Z pekla štěstí.

Kouzelný měšec (1996)

Hlavní hrdina . Kouzelný měšec, který není nikdy prázdný. Béčková česká pohádka, která se už snad v TV neobjeví, aby nám nekazila děti:-)

Vlak plný peněz (1995)

Je to doba co jsem to viděl a divím se, že jsem to nehodnotil. Moc se mi tento film nezamlouval, výkony byly průměrný, a Snipes si hrál až na moc dobrého dobráka, což mu s jeho obličejem nesedne, a Lopez tak to nevím jestli bych se do ní v té době zamiloval:-)

Arabela (1980) (seriál)

Na tohle berte ohled, hodnocení pochází z dob mého bujarého dětství, kdy jsem tentp seriál přímo hltal:-)

Kutil Tim (1991) (seriál)

Až když jsem shlédl tento seriál, začal jsem mít Tima Allena rád - moc rád:-) Americká komedie o kutilovi, co natáčí něco jako u nás Receptář s Podlahou, akorát více vtipnější a lepší.....a k tomu Vás ještě zasvětí do své početné rodiny.

Beethoven 2 (1993)

No tak tohle neměli ani točit, to je shit! oproti jedničce. Dva psi kteří se zamilují do sebe, to mi příjde trošku utažené za pačesy.

Beethoven (1992)

Typická rodina komedie, ve které se snažili autoři nechat něco pro každého. Základ amerických komedii, velký pes co tuto rodinu stmeluje.

Mrazík (1964)

Nezapomenutelná pohádka co se nám, teda aspoň mě určitě vryla hluboko do paměti. A některé songy jsou legendární..."Před naší za naší, cesta má ať nepráší, písk písk písk....."

První rytíř (1995)

Tak o tomto fantastickém městě bylo dost filmu, ale tento byl asi nejlepší ze všech a k tomu obstojné herecké obsazení jako Gere a Connery - lámači ženských srdcí.