Účastníci zájezdu (2006)

No mohlo to být lepší, trošku mi připadají některé situace jak naučené ze scénáře, chybí tam trošku toho hereckého umu:-) Ale komedie to je dobrá a takové situace nás potkávají taky takže jsme se v některých situacích mohli vidět.

Plnou parou vzad! (2002)

Se divím že se jim nezměnila orientace, ale vše přežili v pořádku jak to většinou v americké komedii bývá.

Podraz (1973)

Super herecké obazení, super zajimavý příběh u kterého se Vám až zatají dech a někdy se i pobavíte. Právem mu náleží tato příčka.

Mladý dračí ninja (1993) odpad!

Co to bylo tohle má být komedie pro děti, tolik nereálných scén vlastně sorry celý nereálný film, ten kluk je snad superman ne bitka na molu mě dostala do křečí. Tohle je fakt odpad!!!!

Hotel Rwanda (2004)

Film Hotel Rwanda je ukázkou selhání celého světa a přehlížení masakru, kterému svět jen přihlížel a nic nedělal, doufám, že tento film ukázal světu, že bychom si měli pomáhat a nedopustit takový masakr. Don Cheadle to zvládl na 1* až mi někdy vyhrkly slzy. Tohle jsou fakt hrdinové a proto dávám 5*

Deník mrtvých (2007)

Hodně mi to připomělo Monstrum, kde se taky chodím s vlastní kamerou a jsou vidět tzv. autentické videa a události co prožila partiřka lidí, kteří hledají prvně svou rodinu a pak kde by se schovali. Postupně jich ubývá až nakonec zůsanou jen tři a to je konec. Klasický zoombie film, kde mrtví ožívají.

Tobruk (1967)

Vždycky jsem si myslel, že starčí filmy se nemohou rovnat filmům novým a tak jsem to ani nechtěl moc vidět, ale nakonec se stal opak a byl jsem velice nadšen. Připadalo mi to velice realistické, až na ten výbuch tho bunkru, ale to lze přehlédnout.

Mickey's Fire Brigade (1935)

Hasiči a oheň - odvěcí nepřítelé ale Mickey, Donald a Goofy si s ním poradí:-)

Donald's Camera (1941)

Kačer Donald se rozhodne místo zabijení na focení, ale po menším incidentu s daltem pak vytáhne se zbraněmi:-)

Policajti z předměstí (1999) (seriál)

Česká scéna s pomocí televize Nova se pokusili napodobit odpad, toď celý komentář. Hvědička se hodí snad jen za pěknou policistku, kterých by mohlo být v české policii více:-)