Znamení (2002)

Tak tohle snad ani nestojí za nějaký rozvinutý a obsáhle velký komentář jen ve stručnosti - skvělé herecké výkony, skvělé....všechno = 5*

Tenkrát na východě (2000)

Myslím, že si to plné hodnocení zaslouží, Owen Wilson můj jeden z oblívených herců a k tomu Jackie Chanove bitky no a to jde k sobě, akce, sranda a dobrý scénař to dělá 5*:-) + nepovedené scény z filmu no skoro dokonalost sama:-)

Čistá práce (2008)

Tak a máme zde další film co mě za poslední dobu uchvátil. Bankovní loupež co se v 70 letech odehrála ve velké Británii a k tomu podle skutečné události, akorát jiná jména samozdřejmě:-) Jason Statham je dobrej herec a to jde vidět, že jeho poslední filmy se dostávají na CSFD i jinde do červeného hodnocení. Věta jako "Poslyšte pane, Vogel, nebo jak vám kurva říkají. Klidně si ho zabíjte, nám je to fuk..." a náhle se změní v drsného týpka co nezná slitování a má všechno pod kontrolou a dotáhne svou práci do zdárneho konce. Nemohu jinak než 5*:-)

Vzpoura strojů (1986)

V době před 22 lety [komentář vznikl ve dne 6.9.2008] kdy vznikl tento film to muselo uchvátit každého, ale dnes to je tak akorát do koše...no ale k loajálnosti k neuvěřitelnému scénaristovi a spisovateli a herci Stephenu Kingovi musím dát aspoň jednu hvězdu:-) Scény jsou amatérské, výbuch aut je docela trapný, herci nepředvšdli nic moc výkon (taky jaký měli že když byli pořád na benzínce:-)) a poslední zajetí jednoho ze členů na benzínce, poté co vezme ten prsten, je fakt k smíchu....No ve shrnutí námět dobrý, ale chtělo by to nové zpracování:-)

Martin Frič, klasik českého filmu (2008) (TV film)

Viděl jsem a smekám, v době plné totality a natočit tolik filmů s tolika dobrými herci filmové scény. Smekám, skoda jen že tolik pil, ale dá se to pochoit, ztráta milované manželky je velká a někdo to hold neunese.

G. I. Jane (1997)

Demi Moore to pojala dobře a dokonce jsem pak na konci filmu usoudil, že tam i patřila:-) Ženy a armáda to nejde moc k sobě ale Demi nás přesvědčila, že i křehké pohlaví může být voják a může vám nakopat prdel:-) Měla to holká těžké, ponižování, nadávky, výcvik to všechno a mnohem více musela zvládnout, aby dokázala že ženy jsou potřebné a jsou někdy lepší než muži:-)

Next (2007)

Tak po dlouhé době film co mi zase sedl, jak se říká podle "mýho gusta" :-). Nicolas Cage má schopnost vidět do budoucna a změnit ji, což v mém případě by se mi fakt hodilo, scéna v kavárně, kdy Cage balí Jessicu na několik pokusů, až mu jeden z nich vyjde to není špatné, podvádění v kasínu a vidina velkých peněz to by se mi taky líbilo. No ale nakonec se rozhodne pomoct FBI při nalezení teroristů, kteří propašovali z Ruska atomovou bombu. Jessica je tak sexy kočka, a Cage tomu ubral jednu hvězdu za svůj fakt trapný účes. Ale rozhodně se podívejte je na co koukat.

Abeceda (1969) (studentský film)

Tak to fakt nevím koho tohle mohlo dostat, je to ujetý a........it's CRAZY!!!!!

50x a stále poprvé (2004)

Dobrá a slušná komedie, která skončí slušným happyendem. Adam má velikou trpělivost stále a stále opětovat lásku Drew, která má tak trošku okno:-) Tomu se teda říká opravdová láska, ne jak ve filmu :-))

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Tak tento film nemá fakt chybu. Americká armáda nám zase ukázala co dělá pro mír na této zemi, taky bych to těm zmetkům [ať už araby či černochy] ukázal. USA jen tak dále :-))