Povýšení (2008)

Komedie? To bych se měl trošku zasmát, ale já jsem se nesmál! Jedině co jsem se od tohoto filmu naučil bylo, jak si s pomocí nachválu získat místo v obchodním domě.Stručně a jasně řečeno slabší komedie.

Válečné šílenství 4 - Kamikaze (2002)

Světová válka je svinstvo a obzvláště ta druhá. Takhle se obětovat za císaře a učinit ze sebe bombu, to je vlastně pčátek terorismu, mít na sobě nejen v letadle, ale i ve člunu, ponorce a kde jakém zařízení bombu. Ještě že je to už za námi.

Utržený ze řetězu (2005)

Názec filmu říká své. Budete z toho jak utržení ze řetězu:-) Super bojové scény, super scénař a skvělé oddělení dvou světů - zlého a dobrého. Co jiného může být lepší, než boj na dobro a na zlo.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Myslel jsem si, že bude nenásilné navazování Hulka předešlého, ale nestalo se tak. Vůbec to však nevadí. První půle filmu je trošičku nudná a jen jednou, a to jen ve tmě, uvidíte Hulka, ale v druhá půli filmu se to zeleným mužíčkem jenom hemží. Je to hodně dobré a řekl bych, že i o trošičku lepší než předešlý hulk. Jestli vyjde Hulk 3....tak to bude zajimavé, objevil se tam Mr.Stark z Iron Man....to se máme na co těšit.

To, co dýchám (2007)

Trošku mi to připomělo úhel pohledu, kdy jste mohli vidět od každého herce, to co zažil a ve finále jak to pěkně do sebe zapadalo. No a nakonec hodně se mi líbil herecký výkon Kevina Bacona a Brendana Frasera - fakt cool.

Potomci lidí (2006)

Po shledntí filmu Redbelt jsem se díval na herce a zjistil jsem, že Chiwetel Ejiofor hrál i v Potomci lidí a já to viděl, ale nehodnotil....já zapomětlivka:-D. No jak to okomentovat, tento film jsem zase neviděl tak dávno, abych si ho nemohl skoro přehrát znovu před zavřenýma očima:-) Clive Owen to zahrál senzačně, je to další z mých oblíbených herců a tak musím dát zase 5*. Námět i atmosféra, herecké výkony byly excelentní a poprvé mi přišel film o nákaze víc realistický než kde jaký film o nestvůrách a virech:-)

Červený pás (2008)

Lidí co se dívají na filmy...přesněji bojové filmy a čekají od toho hodně akce a rvaček, ty asi moc nepotěším. Je zde nějaká ta bitka [rvačka na začátku v akademii, v baru, ringu no a konečná mimo ring]. Film je hlavně o jednom učiteli, který vlastní školu Jiu.Jitsu [snad jsem to napsal dobře], kterého najde jeden filmový slavný filmový herec, který měl potyčku v baru a Terry mu pomůže. Ve zkratce celé se to zkomplikuje a zjistí, že vlasně byl do toho předem vtažen a vidí, jak jsou zápasy už předem dohodnutý a změní ji.....Po prvé snad vidím Tim Allena v záporné roli, kterou jsem docela nesnášel a hned bych ho zmlátil [veme Terrymu jeho nápad s koulema:-) dvě bíle jedna černá, daruje mu zlaté kradené hodinky, které jsou jedním z důvodu, že se zabije Terryho přítel policajt a ještě ho zaplete do rvačky v baru]...od teď v mých očích poklesl a to jsem ho ve filmu Wild Hogs chválil až do nebes:-) Tenhle film si zaslouží bez jakýhkoliv debat 5*

Shaolin fotbal (2001)

Kung-fu ve fotbale je sice nápadité, ale ostatní děj stojí za nic, slušně řečeno, moc se mi tento film nezamlouval. Děj, který se odehrávál mimo fotbalová hřiště jsou typu B-čkových filmů, jediné co to zachraňuje jsou slušně efekty až na ten poslední zápas, kdy mi to ke konci přijde trošku přehnané:-)

Scary Movie 4 (2006)

Celou dobu si tento film Scary Movie držel u mne hodnocení 2*, ale tou poslední scénkou ve studiu bych tomu dal i klidně odpad, to byl ale trapas!!! Doufám že další Scary Movie s pořadovým číslem 5 bude o něco lepší protože prozatím to jde od prvního pomaloučku z kopce.....

Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)

No o něco lepší než Stargate: Continuum, aspoň mě to tak přišlo, bylo zde dost akce jak s Ori tak s Replikátorama [docela neoblíbení brouci] no a klasické hlášky vesmírne skupiny SG-1. A jako vždy ukážou všem pomocí Archy pravdy pravdu, zničí Replikátory při napadení Lodě Odysey a nastolí pořádek do pár světů :-)