Sniper (2002)

Wesley Snipes v úlohe Snipera? Fajn, môže byť. Zo svojho žánru viac ako lepší priemer.

Střelec v ohrožení (2007)

Obyčajný akčný film, ktorý v ničom nevyniká, ale stále sa dá na to pozerať.

Blade 2 (2002)

Nie je to síce jednotka (tie sú viac menej najlepšie), no ani v tejto časti sa neuberá z plynu a všetko je to perfektne dynamické, akčné a koniec ako aj v jednotke perfektný. Do plných 5* ale tomu tuším čosi chýba.

Blade (1998)

Tak toto je parádny film, ak sa chcete skvele zabaviť, treba si pozrieť film Blade, pre mňa najlepší diel celej série. Wesley Snipes bol výborný. No na druhej strane ma zaujala postava Deacona Frosta, ktorý postavu záporáka zahral jednoducho perfektne.

Blade: Trinity (2004)

Slušný filmový zážitok prinieslo tretie pokračovanie, no na prvé dva diely to nemá a preto pôjdem aj ja z hodnotením smerom nadol. No i tak stále slušné 4*

Statečné srdce (1995)

Tak toto teda áno, tento film mám skutočne rád. Mel Gibson a jeden z jeho hereckých vrcholov. Historické filmy nepatria medzi moje obľúbené žánre, no toto ma dostalo a viem, že nie len mňa. Film, ktorý, keď si jednoducho pozriete, tak naňho len tak ľahko nezabudnete.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Nie som práve fanúšik historických akčných filmov, no tento na mňa zapôsobil. Film sa viac ako vydaril.

Madagaskar (2005)

Veľmi príjemná zábava pre každú vekovú kategóriu. Jeden z tých lepších animákov.

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Keďže som veľký fanúšik hier FF, nemohol som vynechať ani toto filmové spracovanie a vôbec ma to nesklamalo, hudba, príbeh, prostredie je úžasne krásne. *****

Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů (2002)

Keď človek vypne mozog, je to super relax a zábava na hodinu a pol. Herecké výkony sú solídne a film je pozerateľný, čo je hlavné.