Východní přísliby (2007)

Viggo, Viggo a ještě jednou Viggo, který odnosil celý film na svých bedrech + Vincent Cassel, kterého považuji za jednoho z nejlepších současných francouzských herců. Je jen radost pohledět!!!

21 gramů (2003)

Moje druhé setkání s režisérem A. G. Ińárritu (první byl Babel) a byla jsem naprosto spokojená. Nic jsem od tohoto filmu nečekala a možná proto mě tolik dostal. Možná to tradičně zavinil i Sean Penn a Benicio Del Toro :-)

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

První prototyp CSI a zdá se, i přes svou starověkost oproti novým, stále asi nejvíc zaplněn duchem kriminálky.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Tak tady skoro bez komentáře. To z televize, co mi bude připomínat dětství napořád :-)

Útěk z vězení (2005) (seriál)

I když se poslední řady a epizody těm prvním ani zdaleka nevyrovnají, stále myslím vskutku originální a napínavé.

Dr. House (2004) (seriál)

A doktoři ještě jednou a s ohromným sympaťákem v čele ...

Chirurgové (2005) (seriál)

Doktoři opět, ale jinou formou. Dlouho jsem "jim" nevěnovala pozornost, ale po zhlédnutí jednoho dílu se z toho stala štace na neurčito.

24 hodin (2001) (seriál)

Večerní oddechovka, při které musím dávat strašný pozor :-D

Ztraceni (2004) (seriál)

Tady opravdu nevím, čím si mě seriál získal, ale závislost na něm je, i když mému okolí zdá se být nepochopitelná!

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Sice absolutní sci-fi, ale mělo to v sobě nějakou podivnou sílu, že si u mě našlo místo.