Poslední dům nalevo (2009)

Tak toto je naprosto perfektní thriller. Mrazivá atmosféra od začátku až do konce a drsný příběh tady hraje hlavní roli.. Mně běhal mráz po zádech po celou dobu. To všechno je doprovázené skvělou hudbou a dobrými, ne moc známými herci. Jen co bych vytkl je scénář, ten je opravdu laciný..

Re-Play (2009) (pořad)

Naprosto v pohodě pořad pro všechny hráče. Recenze jsou objektivní a hlavně jsou oproti GP o aktuálních hrách, respektive o opravdu žhavých novinkách. Což se v TV cenní. Pořad doprovází skvělá hudba, moderátoři jsou opravdoví hráči a co se týče Tukana, tak i velmi zkušení. Nějakých 25 minut uteče jako voda. Jen tak dál, palec nahoru.

Vítejte doma! (2003) (pořad) odpad!

Tohle je něco hrozného. Já prostě tyto americké reality show nechápu. Je mi z nich nablití a z této snad nejvíc, kvůli těm kecům co tam člověk uslyší.

Polda a polda (2010) (seriál) odpad!

Další americká trapárna s laciným humorem a s šašky v hlavní roli.

Zločiny v zahradách (2003) (seriál)

Tento seriál je podle mě zaměřený jen na určitou skupinu diváků a tou nemůže být nikdo jiný než důchodci.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Je to docela dobrý seriál, to jako ano, ale že bych ho hltal a musel vidět každý díl, tak to fakt ne. Tento seriál prostě neurazí a po pracovním dni v práci, když člověk jen tak chce vypnout mozek, tak je to docela příjemná volba.

Horizont události (1997)

Asi bych dal tři hvězdičky, ale za to, že ve vesmíru posádka kosmické lodi Event Horizon potká místo mimozemské civilizace samotné peklo, tak jen za to, dávám o jednu hvězdičku na víc. No a není to super nápad? Atmosféra jak z Alienů, skvělé momenty, kdy víte, že se něco stane a stejně se leknete atd...

Star Trek (2009) odpad!

Tak tohle je totální sračka, no fůůůj. Nechci se tedy dotknout žádného fanouška Star Treku, ale tohle opravdu ne. Zábava pro náctileté, trapný humor, hrozná zápletka, ještě horší herci, no hovno... Star Trek si pamatuji jako solidní sci-fi seriál a s výborným potenciálem na skvělý celovečerní film, ale tohle co spatřilo světlo světa je strašná sračka.

Pokoj 1408 (2007)

Škoda toho propojení s rodinou a tak... Tohle vynechat a nechat Cusacka tam dusit pod sprškou skvělých nápadů, co mimochodem 1408 má, tak je to pecka. Cusack se do této role hodil více jak skvěle, Samuel taky dobře jen opět škoda, že se mělo zaútočit víc na city diváka než na hororovou atmosféru a příběh...