Mami, ožeň mě (2011) (pořad) odpad!

Tak toto je opravdu už moc, podobné reality show by opravdu neměli vysílat, protože to je výmaz mozku. Já se za ty degeny (soutěžící) styděl a bylo mi dost trapně při sledování tohoto pořadu. Je to naprostá tragédie...

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Tento pořad není ani z daleka o vaření nebo něčem podobném, ale o přehlídce českých zoufalců, kteří za prachy udělají snad úplně všechno. Je to ten typ pořadu, u kterého nevíte jestli se máte smát nebo brečet, protože hlášky typu "nedopečený bramborák" apod. jsou opravdu hardcore. Ale dávám Odpad!, protože to odpad opravdu je a jestli se u tohoto televizního pořadu někdo baví, tak snad ani není normální.

Soudcova noc (1983)

Celkem slušné drama o neskutečně morálním soudci v podání M. Douglase. Myšlenka není vůbec špatná a děj vás dokáže neodtrhnout se od obrazovky, ale jako celek to prostě na víc jak tři hvězdičky nefungovalo.

Svědkem zločinu (2008)

Prostě béčková slátanina o ničem, i když tam hraje Kim Basinger. Hrozně utahané, nudné, slabí herci, ale hlavně absolutně nezajímavé a blbé.

Thor (2011)

2/3 filmu super, pak ale jako by šmitec konec a celý ten dobrý dojem se slušné podívané je tam tam a hodně za to mohou už opravdu staré a provařené vtipy a scénky.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Začátek je slušný, ale postupem času vše upadá a spíš nudí. Jo a u konce jsem usnul, takže asi žádné grandiózní finále, které by vás udrželo v pozornosti, se opravdu nekoná. Takže asi poslední díl a celé Mumie série odzvonil konec...

Monstrum (2008)

Mně to připadalo jako hrozně neoriginální film, každou chvílí jsem si říkal např. " to je jako v tom..." nebo "to mi připomíná..." atd. a nemohl jsem se zbavit pocitu, že už jsem to viděl. No, škoda, ale atmosféru to má slušnou a potvora je taky hezká.

Havaj 5-0 (2010) (seriál)

Včera jsem viděl první díl a věřím, že to byl můj díl i poslední. Hrozně nesympatický seriál, dost trapných scén, vše plyne dle jasně nalajnovaného scénáře. Tohle asi hit nebude.

Marley a já (2008)

Ztráta času, ale pro fanoušky slaďáren asi dobrý film. Já se teda nudil od začátku až do konce.