2001: Vesmírná odysea (1968)

Tento film ve mě, bohužel, nevyvolal žádné emoce, ani nějaké filosofické otázky na zamyšlení. Jediné co ve mě 2001: Vesmírná odysea vyvola je údiv nad audiovizuálním zpracováním, na rok 1968 úplně něco fantastického.

30 a půl metru (2008)

První půlka filmu docela dobrá, sexy Janssen běhá po domě a pere se se svým mrtvým manželem, kterého v sebeobraně ubodala. Ten ji na oplátku dělá různé kulišárny jako např. se ji snaží strčit ruku do drtičky na odpady, nebo chudák holku zasype talířkama a aby toho nebylo málo, tak ji zmlátí milence. Celou dobu jsem to viděl tak na 3 hvězdičky, sem tam jsem se i lekl, ale co ten konec? Jedním slovem, strašný! Jak vystřižený ze seriálu Čarodějky. Po milém hodí snubní prstýnek, to mu zřejmě neudělá nejlíp, a vybouchne. Hmm, tak jo no...

16 bloků (2006)

Tak nevím, jestli Bruce už je tak starý nebo jen tak vypadal díky maskérům, ale pajdajícího unaveného alkoholika zahrál fakt dobře. A to se člověk bál když se spojí jména Willis a Donner, tak z toho bude pořádný akční nášup, že zboří minimálně půlka města, postřílí tunu padouchů a ono prd. Zatím z toho vyšlo příjemné kriminální drama s takovou zvláštní atmosférou.

Svět drog (2006)

Hodně zajímavé drama ze Sao Paola, které je prohnilé pouliční kriminalitou, prostitucí, drogami apod.. Mně se tento film líbil, protože mě příjemně překvapil Brendan Fraser, hudba byla hodně dobrá a příběh jako takový není špatný, dobře zapadl do nočního města, které nebylo ztvárněné zrovna růžově.