• Telenovela

Warcraft: První střet (2016)

Po skončení filmu, bych nejradši šel pro další lístek a dal to znovu.

Spectre (2015)

Jako milovník Bondovek jsem trochu čekal více akce. Bondgirl byla teda strašná.

Zulu (2013)

Už jsem se dlouho tak nezasmál. bez napětí, příběhu a jakékoliv scény, která by udržela pozornost. Bloom má rozhodně na víc než na tuto sračku. Čím dál více se setkávám s tím jak lidé hodnotí kladně podobné propadáky. Samozřejmě více jak 80% lidí dá kladné hodnocení je proto že již má snímek nad 70% ale na to si musíme zvyknout. Bohužel tyto ovečky jsou bez názoru.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Na začátku velké očekávání a na konci rozporuplné emoce nad nesmyslnýma scénama (Dubai - mrakodrap) doplněnými velmi dobrými herci ( aspoň pro mne), donucenými k tomuto divadlu.

300: Vzestup říše (2014)

Na prostý chaos bez příběhu. Herecké výkony na úrovni zvláštní školy zaměřené na těžké postižení. Naprostý příklad toho, jak se dá dobrý námět totálně pohřbít. Být režisérem radši bych toho nechal a šel dělat něco co má smysl. Musím říct, že už dlouho jsem nebyl tak otrávený s dlouho očekávaného snímku. Snad všechny nízko rozpočtové filmy mají větší náboj než toto. No prostě hrůza a děs.

Velký Gatsby (2013)

Tak nudný příběh bez jakéhokoliv náboje, napětí, očekávání. Herecké výkony na úrovni dramatického kroužku mateřské školky.

Generation Iron (2013)

Úplně super. Samozřejmě osobnost jako Arnold tu chybí, ale na takový to snímek jsme všichni dlouho čekali. NOVODOBÍ PUMPING IRON

Příběh kmotra (2013)

Vyborne zpracovani v podani vynikajiciho vykonu Ondreje Vetchyho a Lukase Vaculika. Naprosto splnena vsechna ocekavani. Filmarum velky dik