• Telenovela

Repo Men (2010)

Moc zajímavý námět u kterého bohužel nebyl využit potenciál. Ale jinak pěkné zpracování a film stoji za to vidět.

Železný Schwarzenegger (1977)

Co k tomuto říct. Napadají mne slova, úžasné, dokonalé, nádherné....atd. Arnold je člověk který zůstane v paměti lidí staletí.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Naprosto špičkový kousek. Každý kdo miluje akční žánr musí být naprosto spokojen s každou minutou tohoto snímku. Už teď se nemohu dočkat třetího pokračování. Stallone opět dokázal, že má pořád divákům co nabídnout.

Machete (2010)

Pokusy o akční scény v tomto snímku jsou více než trapné a nudné. Příběh Vás během pár minut uvede do stavu spánku ze kterého doufáte, že se jen tak neprobudíte, aby jste nemuseli pokračovat ve sledování tohoto naprosto podprůměrného filmu, neboli spíše pohádky.

Klub sráčů (2000) odpad!

U tohoto filmů je škoda i elektrického proudu, který spotřebujete pro jeho shlédnutí. Být v kůži režiséra ani nevycházím na denní světlo.

Expendables: Postradatelní (2010)

Vynikající snímek při kterém si přijdou na své všichni milovníci akčního žánru. Pokulhávající děj doplněn výbornými hereckými výkony všech zvučných jmen. Tento film je velký comeback Stalloneho a dalších. Nezbývá nic jiného než se těšit na pokračování. Konečné hodnocení je prostě ,,SKVĚLÝ,,