Animatrix (2003)

Mám rád animované filmy, ale zas tak moc mě to nevzalo.

Animatrix: Poslední let Osirise (2003)

Za plus oproti ostatním dávám souvislost z příběhem filmu. Jinak je to asi horší než většina. Animace je pěkná, ale nijak zvlášť zajímavá mi nepřijde. To bude asi tím, že nemám rád 3D počítačové animace.

Batman navždy (1995) odpad!

Néééé to snad néééé. Já nechci aby byl tenhle film vůbec kdy natočený. Já jsem miloval Batmana a po tomhle filmu jsem na něj zanevřel do té doby než byl natočený Batman: Začíná. Tenhle film mi prostě zkazil dětství. Snad ten nejumělejší film co jsem kdy viděl.

Batman a Robin (1997) odpad!

Sakra chce se mi brečet. Po prvních dvou skvělých filmech přišel ten nejrozpoluplnější režisér co existuje a udělal ze skvělého základu ten nejhorší film z jeho tvorby. Já se du vyplakat :-(

Seznamte se, Joe Black (1998)

Nemám moc v lásce romantické filmy, ale tohle má něco do sebe. Má to nápad a skvělé herce. Ten sentiment na konci už podl mě prostě k romantickému filmu patří.

Solaris (2002)

Mám rád tyhle směsice žánrů, kde si může divák vybrat co chce sledovat. Jestli velice zajímavé scifi, krásný romantický film, nebo smutné drama. Nevím jestli je to filmařsky úplně zvládnuté, ale určitě to má obrovský potencionál. Šokující konec přidává jednu hvězdičku, ač jsem to tak trochu čekal.

Dokonalá bouře (2000)

Přijde mi to trochu moc tuctové. Ale zahraný je to perfektně.

Dannyho parťáci (2001)

Skvěle napsané, perfektně zahrané a dokonale zrežírované. Přesto mi tam něco chybí. Asi je to absence nějaké hlubší myšlenky. Ale tenhle film má za úkol pobavit a to se mu rozhodně daří. Fakt sem to těm zlodějíčkům přál :-)