Nikomu to neříkej (2006)

Vypil jsem během filmu dvě silné kávy ,abych zbystřil smysly a dovedl sledovat extremně komplikovaý děj . Ale ani kofein nepomohl , navíc další zápletky v závěru filmu dovršily dějový zmatek . O čem to je se jen těžce dá vyprávět.

Přísaha (2001)

V r. 1959 běžel u nás v kinech černobílý thriller "Stalo se za bílého dne". Americká Přísaha je vlastně jeho remake . Liší se jen jinak postaveným finále . Oba filmy popisují urputný hon na vrahem malých děvčátek . Při vší úctě k Jacku Nicholsonovi a dalším , je americká verse daleko za švýcarským vzorem . Ještě dnes mě při vzpomínce na tento film mrazí .

Jeskyně (2005) odpad!

Přišernost , na které se viditelně podepsala německá koprodukce . Zmatené bloudění v podzemí je " zpestřováno " umělohmotnými přišerkami , které nahánějí strach tak akorát mezi sebou . Pokud vydržíte do konce, máte zaručeně ztracený večer .

Otče náš (2007)

Je to dost depresivní příběh neustálého hledání otce , což se únavně vleče . O hvězdičku víc tomu napomáhá jen závěr filmu . Ale ta herecká úroveń člověka znechutí .

Pás Orionu (1985)

Velmi dobře vystavěný thriller , kupodivu norský , který má postupně výbornou gradaci . Tři námořníci , kteří odhalí ruské vojenské zařízení , jsou pronásledování k úplněmu zničení . Je to výborný odpočinek po kolikrát tupé americké produkci .

Clona (2008)

Neustálé přemýšlení a koumání nad fotografiemi , kde se vyskytují nejasné stíny , není až tak poutavé . Hororu je zde pramálo , spíš se stále mudruje a zjišťuje . Ale v současně mizerné televizní nabídce zaplať pánbůh i za to .

Oběť zla (2007)

Tvrdý thriller na hraně hororu . Popisuje drama dvojice mladých lidí , kteří se dostanou do spárů těžce psychopatické trojice podivínů . Téměř polovina filmu se odehrává v absurdních podmínkách sklepení , kde jsou zajatci podrobováni tvrdému mučení . Většina akčních scén je krutě realistických a děsivých . Je to velký mrazivý zážitek .

Road House 2 (2006)

Poněkud prostoduchý příběh o majiteli restauračního zařízení a jeho synovci , o jejichž majetek usiluje už vizáží odpudivý zloduch . Každý z nich má své všehoschopné lidi , kteří se vyžívají ve vzájemném masakrování . Mezi nimi pak pobíhají vnadné děvy s hlubokými dekolty . Do toho něco drog , plus něco romantiky a celé je to pak nenáročné a zábavné .

Sám v temnotě (2005) odpad!

Všchno má na svědomí německá komprodukce. Ta dokáže zdebilnit každý film . Ale toto je vážně ne na jeden , ale na dva odpady .

Zástupce velitele (2006) odpad!

Mimořádně chabé . Děj o supermanské likvidaci povstání je ubohý , jasně předvídatelný a stejně tak Van Damme stále bezpohlavně nudný . Vše navíc kazí kamera , která v akčních scénách zběsile kmitá a lítá , takže se těžko orientujete . Akce jsou navíc stereotypní a nudné .