Transsibiřský expres (2008)

Je to krvavá podívaná se vším všudy . Nikoliv až tak psychologie , jak se mnohde inzeruje . Výborně vystavěný thriller o převozu drog a peněz transsibiřskou magistrálou , který graduje do katastrofického finále . Vynikající zážitek , nenechte si ho ujít .

Ráj na západě (2009)

Zajímavý příběh mladého muže , imigranta , který si Evropou klestí cestu do vysněné Paříže , aby se nakonec dožil zklamání . Jeho téměř dobrodružné peripetie jsou docela poutavé a rozhodně pobaví .

Ruslan (2009)

Segal se propadá až na samé brakové dno . Pomatená rádobygangsterka o ruských mafiánech v LA nabízí jen omlété klišé o zločinu a pomstě . Otylý a nemotorný Segal už unavuje .

Vzájemná důvěra (1990)

Chce to přežít půl hodiny a do děje Vás vtáhnou nevšední charaktery ústřední dvojice . Depresivní dívka , její nová známost Matthew a rafinovaná matka vytvoří poutavé drama . A dojde i na problematiku sebevraždy . Je to zážitek ,který však pro sledování potřebuje spíše klidnou noční hodinu .

Sejmi eso (2006)

Půl hodiny se na nás valí představování nových a dalších postav , až jsou jich desítky a ztrácíme přehled . Vše směřuje k likvidaci jednoho muže . Až tahle prezentace skončí , tak se najednou začne mlet divoká přestřelka a až tehdy se začínáme orientovat. Kopy mrtvol a jaksi neutrální zážitek . Takový je celkový dojem .

Dvojrole (1999)

Česká sci -fi o operativní výměně mozků mezi stárnoucí docentkou a mladou jednoduchou dívkou asi nenajde pochopení u mladších diváků . Ale rozvoj Alzheimerovy choroby u novou identitou obdarované dívky je mimořádně přesvědčivý. Září tady skvělá Brodská .

Na východě ďábel, na západě jed (2008)

Je to natolik umělecký film, že jsem se ztrácel v souvislostech , o propleteném ději ani nemluvě . Trudně vedené sáhodlouhé dialogy k tomu všemu - jen samá melancholie . Prostě raději se nenechte otrávit .

Útočiště hrůzy (2008)

Je tomasakr nad masakry a kdo nemá takovéto jatky rád , ten se zřejmě na celý flm nedodívá . Ale pro hororové labužníky je to zážitek . Viďte , pane anticque ?

Až na krev (2007)

Film je příkladem toho , komu zde máme dávat pět hvězdiček . Na mimořádný námět spisovatele Uptona Sinclaira máme zde ságu o prvních ropných prospektorech . Příbeh nuzného horníka , který na ropě zázračně zbohatne má přesné historické i zeměpisně zařazení a přesné dobové reálie . Graduje do dramatického finále. Na toto nezapomenete .

Julie (1977)

Loudá se to loudá - psychologie , melancholie , stále všechno dozrává a současně Vás to uspává . Na tenhle film musíte být unavení , dobře nasycení a mít nekonfliktní den . Pak to v pohodě přežijete .