96 hodin (2008)

Konečně slušnější akční film . Otec má 96 hodin na nalezení své ohrožené dcery . Má to napětí a spád , ale filmu výrazně uškodily nepřehledně chaotické akční scény .

Edith Piaf (2007)

Je to velkolepá životopisná podívaná , která milovníky a znalce Edith Piaf zamrazí do křesla . Před shlédnutím jsem ale tento skvělý životopis četl a musím přece jen hvězdičku ubrat.

Muži v černém (1997)

Velká hodnocení zde přiznávají pouze milovníci debilních scifi . Ostatním soudným divákům se bude nudně navalovat . Je to opakující se únavný kolotoč .

Teror ve vlaku (2002) odpad!

Akční odpadlík Van Dam v totální břečce , kterou si dokonale zkazíte celý den .

Psycho (1960)

Viděl jsem Psycho před 45 lety v kině a proto dávám za tehdejší zážitek plné hodnocení . V dnešní době už bych tak štědrý nebyl .

Modli se za ráno (2006) odpad!

Adolescenti bloudí po prázdném hotelu , sem tam je někdo umrtvený , nevíme kým a proč a nám se klíží oči .

Mirageman (2007)

Příšerná superkravina ! Akční thriller o mstiteli , který likviduje pouliční zločince . Je to taková debilita , že tak srdečně jsem se už dlouho nenasmál . A za to pobavení dávám plných pět hvězdiček .

Mizerové II (2003)

Žvanění a trapný humor dvou černých policajtů tvoří jednu část filmu , druhou pak tvoří zmatené honičky snímané hrůzně roztřesenou " akční " kamerou . Celé to potom unavuje a nudí .

Přitažlivost (2004)

Nevěrohodně vykontruovaný příběh dvou manželských párů a jejich dvou dospělých potomků . Vzájemně se vraždí ,ale z nám nejasných důvodů . Je to nudná zmatenost .