Dějiny násilí (2005)

Slušná gangsterka . Hrdina jen tak mimochodem vyrobí zástupy mrtvol , ale jaksi se stále nedozvídáme proč . Název filmu je zmatečný , projdeme se jen pár vražednými dny . A když v závěru tento vrah - hrdina - zasedne dojatě s rodinkou k večeři , musíte i když neradi nějaké hvězdičky ubrat .

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007) odpad!

Venku je temná noc a ve všech místnostech je vypnutá elektřina . Takže po celou dobu není téměř nic vidět , takže není téměř co hodnotit .

Quantum of Solace (2008)

Craigův Bond má zarputilý kamenný ksicht po celých 100 minut a k tomu nás oblažuje zmatená " akční " kamera , ze které za chvíli bolí oči . Připojte k tomu digitální berličky a zmateně nepřehledný děj a zaručeně budete po chvíli vzpomínat na Conneryho a Brosnana .

Gabriel - Anděl pomsty (2007) odpad!

Stále je noc , stále prší a valí se mraky . Stále se tu plouží neurčité postavy , které spolu bezdůvodně zápasí . Nevíte proč se tak děje a vůbec ,co se vlastně děje a proč jsou dialogy tak tupě schizofrenní . Tohle že má být mystika ?

Případ Thomase Crowna (1968)

Nemohl jsem strávit , že tahle pamětnická kriminálka je postavena na cukrkandlové romantice . Ani Steve McQueen tomu nepomohl . Naopak . Působí zde až komicky koženě . Převážně se budete nudit .

Svědkem zločinu (2008)

Probudil se ve mě kruťas a po celou dobu jsem si úpěnlivě přál , aby hrdinka zabila ty čtyři pobudy , kteří ji pronásledují . A k mé spokojenosti se tak i stalo . Je to vynikající napínavá podívaná s přesvědčivou Kim Basingerovou . Jen autoři filmu jaksi nedotáhli do konce závěr , proto jsem jednu hvězdičku ubral .

Tikot (1992)

Hrdina filmu zažívá takový fofr , že po skončení této komedie zjišťujete , že jste i Vy poněkud zadýcháni . Stále se totiž něco děje a Vás to nenechá vydechnout . Je to sice nenáročná , ale vzorově oddechová zábava .

Tulák z širých plání (1973)

Typický western s jedním hrdinou , třemi lumpy a zbabělým městečkem . Je to téměř opsaná zápletka fimu V pravé poledne . Jen je o mnoho akční . Clint Eastwood se tu s kamennou tváří a přimhouřenýma očima předvádí po celou dobu bez oddechu - jak jinak , než vítězně . Však si to také zrežíroval .

Hellraiser (1987)

Pěkná hnusárna. Dominuje požírání mrtvol a naivní latexové příšerky . Něco je ukradené z Freddyho , něco z Indiana - celkem se dá vystopovat zhruba pět filmů . A navíc Vás otráví debilní romantika .

Předtucha (2004)

Klasické japonské mysterium . Divák neví co je realita, co je sen a co jsou představy . Celý film odehrají prakticky jen tři lidé . Očekávejte pouze rozpačitrý dojem .