Houbičky (2007)

Zmatenost ! Mládežníci se stále honí a hledají po lese , kamera ve zmenšené zornici provádí totéž . Občas Vás z klimbání vyruší dívčí jekot . A to je celý film. Zájemce o snový prožitek snad zaujme jen lysohlávková instruktáž .

Pád do tmy (2005)

Ale ano ! V záplavách trapně primitivních " hororů " je toto docela podívaná . Lidožraví slizouni jsou překvapivě strašidelní a celý děj jde slušně kupředu . Máte - li na takovou řežbu žaludek - rozhodně se podívejte !

Vězeňská klinika (2008)

Velmi poutavá road - mowie se zajímavou dvojicí . Sexuální aberace " hrdiny " není po celý film vlastně zjevná a až závěr vše překvapivě ukáže . Vůbec je celý film překvapivý .Jak svým holandským původem , tak zápletkou . Na celých 88 minut Vás to zaujme.

Rebel (2006)

Tak toto mě překvapilo . Čekal jsem asiatský odpad stereotypního kung - fu , ale kdeže ! Poutavá zápletka , kupodivu pohlední herci ,které se člověk neplete a hlavně skvělé bojové scény. Ty působí věru opravdově a nekašírovaně . Nebudete zklamaní !

Anatomie 2 (2003) odpad!

Že já vůl jsem s tímhle ztrácel čas ! Sekundář po promoci operuje zlomeninu spodiny lebeční a potom jen tak seřve šéfa kliniky . Následuje další šílenost - všichni kolem si nechají imputovat umělé svaly. Pak si píchají hormon štěstí . Herci ? Typické germánské ksichty . Možná by to mohlo být průměrné sci - fi , ale to by nesměli natočit Němci !

Bratrstvo ticha (2003)

Problematika identických , neboli jednovaječných dvojčat . Názorně je ukázána jejich vzájemná neuvěřitelná spjatost , která je mimochodem vědecky prokázána . Leitmotivem je ovšem kriminální zápletka s patřičným počtem mrtvol . Vše při tom stojí a padá s Gérardem Depardieu . Je to podívání , které má nápad , napětí i spád - nenudíte se . Jen je málo pravěpodobná ta účast jeptišek na obřadu woo - doo !

Úterý (2008) odpad!

Střídavě debatují policitsté, pak zase zloději a k ničemu to vlastně nevede . To vše doprovází nudně studiový orchestr , který diváka stále obtěžuje . Čekáte a čekáte a nakonec nevíte vlastně na co .

Uvnitř (2007)

Slabší a citlivější povahy by tento film vůbec neměly vidět ! Tolik brutálního násiilí , krve a hrůz je napěchováno do 80 minut . Závěr je pak korunován na schodech - laicky prováděným císařským řezem krejčovskými nůžkami . Pěkná podívaná .

28 týdnů poté (2007)

Pokud máte zdravé oči a nebojíte se ztráty zraku , tak se dívejte . V rozhodujících okamžicích se totiž rozkmitá kamera a zběsile blikají světla . Takže ,co se stalo , si musíte domyslet . Ale budu velkorysý - přeženu to a dám jednu hvězdičku .

Střet (2007)

Velká krvavá podívaná . Souboj viníka autonehody se svojí obětí zde graduje až do šokujícího finále . Jestli je toto dle skutečné události , tak zůstává rozum stát . Na tento film jen tak nezapomenete !