Hněv Titánů (2012)

V podstatě jsem věděl do čeho jdu. Prostě akční božská oddechovka. Scénář jak z počítačový hry, jsem taky čekal, ale proboha ty kecy si mohli nechat. Tolik užvaněných, přemoudřelých dialogů a snahy o vyvolání nějakých emocí. To bylo fakt k zblití. A ta linie o vztahu otce se synem. Ble, ble, ble. A když jsem psal o počítačový hře, tak boss na konci byl nejtrapnější ze všech potvor, co tam byli. Co se, ale týče jich, tak ty byly fajn. Vlastně to je na filmu to nejhezčí. Film mě bavil do setkání s obry, pak už bylo všechno jedno a čuměl jsem na to opravdu ze setrvačnosti.Takže pro příště prosím vynechat řeč a komunikovat pouze posuňky. Zapracujte na hratelnosti a zbytečně to neprotahujte. Grafika je fajn, ale není to všechno...

Super Rhino (2009)

Jediný co bylo na filmečku vtipný, byl "umazaný" naštvaný výraz, uvnitř bubliny. Jinak mi to přišlo hodně trapný a ničím nápaditý. Vzdávám se však hodnocení, protože dětem se to líbí http://www.youtube.com/watch?v=X7R6QEd7EUQ

Koncert pro jednoho (2005)

Nejvíc mě dostaly úšklebky holčičky, obzvlášť ten škodolibý ke konci. Celkově mě to však nijak zvlášť nenadchlo, přestože si vážím práce tvůrců

Chata v horách (2012)

Všechno super! Ani chvíli jsem se nenudil. Film má jaksi dvě části a obě jsou skvělé. První polovina se zdánlivě tváří, jako druhořadá vyvražďovačka, druhá je však naprosto jiná dimenze. Mohl bych to přiblížit, ale je lepší, když divák netuší, co se bude dít dál. Je to ten druh hororového filmu, kde se opravdu zasmějete podařeným vtípkům. Tvůrcům opravdu nelze upřít hravost a musím se poklonit nad vydařeným scénářem (sice vykradl, co se dalo, ale dokázal to skvěle zúročit a prodat :-) ). Nečekal jsem, že v tomto žánru mě může ještě něco překvapit. Pro fanoušky hororových filmů s nadsázkou, absolutní nutnost!

Podivné okouzlení (1952)

Taková fajn povídka o tom, kterak mladá fanynka starýho kozla uhnala a pak na mizinu přivedla. Myslím, že to není spoiler, když je vlastně celý příběh vypsán v obsahu. To je právě ta vada na kráse, že i kdybyste si nic nepřečetli, víte kam se děj bude ubírat. Ovšem co se týče Hugo Haase, nemám žádnou výtku. Je to pan herec, který to všechno táhl a ke konci ještě vygradoval :-)

Taková normální holka (1999)

Nejradši bych dal odpad, protože je to trapná, sladká, předvídatelná, romantická komedie, ale některé scény byly docela vtipný, takže odsoudit to jednoduše nejde. ,,Lásko počkej, nechci být cejtit tvejma slinama..."

Shutter (2004)

Rozvleklá nuda se stále se opakujícími scénami s duchem v podobě špatně namaskované dívky. Něco jako v "kruhu", když lezla z televize, nebo v "nenávisti", když lezla po stropě-co s tím pořád mají?. Než si pustím horor, chtěl bych předem vědět, jestli tam bude něco podobného. Pak bych zbytečně nepromrhával čas jeho sledováním. Ty lekačky někoho vážně vyděsily? Vidí ducha, pořád ho vidí a najednou tam není.........kde je? kam zmizel?......... BAF! Přímo u našeho hrdiny. Omlouvám se, že jsem prozradil hlavní náplň filmu těm, kteří ho neviděli, ale ti chytřejší by na to přišli stejně hned. Co se týče závěrečné pointy, tak ta mě spíš pobavila, než vyděsila. Než jako horor mi to přišlo jako parodie. Škoda jen, že jsem se smál až na konci

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Neuvěřitelný! 1977 ! Dámy a pánové, kdo v té době něco takového (ve filmu) dokázal? No, možná Vorlíček se špenátem a Polák s čajem :-)

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Tihleti zasraní plyšáci! Doufám, že se aspoň dobře prodávali. Po skvělé a úžasné epizodě V., takováhle pohádka s vyjímečně dlouhým hepyjendem, ze kterýho bych se zblil...

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Na jedničku a dvojku zapomeňte. Byl jsem znechucen natolik, že jsem pomstu šitů odkládal na hodně dlouho. Když jsem potom tento díl shlédl, srdce zaplesalo radostí. Hold bez zla by nebylo dobra a bez temné strany pořádný hvězdý války