Linka č. 657 (2015)

Celkem dobrý thriller,dobré obsazení,hodně uhozený závěr!

Dobrou, mámo (2014)

Takové komorní,ale velice silné psycho,sice jsem už od začátku tušil,jak to bude s těmi dvojčaty,ale přesto výborný zážitek,výkony těch kluků velmi přirozené,celkově jsem skoro nadšen!!!

Bunraku (2010)

Bylo to docela originální,dobré obsazení,ale zase až tak úplně mě to nenadchlo!

Sviňák (2013)

Velmi povedená komedie,plná sexu,drog,násilí,výborné herecké obsazení,veliká spokojenost!!!

Čarodějnice (2015)

Nezlobte se na mně,ale tohle byla děsná kravina!Pošahaná familie,tmavej les,skoro pořád noc,pořád nějaká očekávání a pak lup,konec!!!Děkuji,nechci!

Poltergeist (2015)

Dobrý horor,moc nechápu to nízké hodnocení?!Viděl jsem kdysi originál,který mě svého času velmi nadchnul,tohle nebylo o moc horší,,za mě v pohodě!

Moje borůvkové noci (2007)

Moc pěkný film,zpočátku mě to moc nebavilo,časem mě to však skoro pohltilo!Výborné obsazení,opravdu zážitek!

Stranger Things (2016) (seriál)

Výborný seriál,hrozně mi to připomínalo Kingovy věci(děti bojují proti zlu,nadpřirozenu a tajemnu - třeba To,Pavučina snů apod.),velmi dobré a příjemné obsazení,scénář taktéž velmi dobrý,prostě super zážitek!!!Ta druhá strana mi hrozně připomínala Silent Hill.

Triple 9 (2016)

Bylo to dobré,ale ne výborné-s takovým obsazením,to jsem teda čekal víc,pane Hillcoat!?Za mě jeho nejslabší film,zamotané pěkně,ale prostě mi to nějak nepasovalo!!!