• Krátkometrážní

Natočto! (1999) (pořad)

Ach tie nostalgické časy keď som sa každú stredu po sprche tešil na Natočto. Niektoré Petrove vtipy sa celkom dali a niektoré...no to je jedno. Za príjemné Stredy musím dať 3.

Veřejní nepřátelé (2009)

Dalšia skvelá krimi pána Manna s reálnou akciou (Miami Vice) svižným dejom, ale nie celkom dotiahnutou psychológiou postáv. Na rozdiel od Miami Vice sú verejní nepriatelia o niečo plnší, herecky výkonnejší a dokonalú nadpriemernú drámu s toho robí určite aj emocionálne nabitý koniec.

Rytíři ze Šanghaje (2003)

O niečo lepšie pokračovanie plytkého "Vtedy na východe" s rovnako nudným humorom ale predsa len s hereckými výkonmi Chana a Wilsona a atraktívnejšieho prostredia sa na to dalo v pohode pozerať.

Šikulové (2007) (pořad) odpad!

LEN pre pracovité detičky ktoré sa chcú naučiť ako urobiť s papiera buldozér !

Putování s dinosaury (1999) (seriál)

U mňa najlepší dokumentárny seriál o dinosauroch. Vinikajúce grafické spracovanie (teda na rok 1999), perfektné zábery prírody a krajiny a úžasná hudba.

Zmenáreň (2007) (pořad) odpad!

"Ó vy ste ale škaredá.Tuto raketový tým špecialistov sa svami pohrá a čoskoro budete vyzera ako človek" ...Relácia je absolútne nudná,to že niekomu nanesú na tvár 2 kg make-upu nieje žiadna show.Teda povedal by som že je určená len pre istú skupinu divákov.

Goofy na výletě (1995)

Kedysi to bol môj obľúbený film. Gagy sú síce priemrné, ale celé to dobrodružstvo pobaví.

Zvířecí rekordmani (2002) (seriál)

Zaujímavý a originálne spracovaný dokument. Zoraďovanie v rebríčku, grafické spracovanie,ukážky zo starých filmov fungujú. Paráda.

Nevinnost na prodej (2005) (TV film)

Nič viac len naivný thriller, s odkukaným dejom a bez ponaučenia.

Divočina (2006)

Vizuálne Divočina nepriniesla nič nové, dejovo prázdnota je všadeprítomná a čo sa týka humornej stránky - absolútne bez nápadu. Niet pochýb že túto "klasickú novodobú Disneyovku" (Walt sa v hrobe obracia) celkom zatieňuje o triedu "vyspelejší" Madagascar. Nuda od začiatku až do záverečních titulkov a nuda ešte raz. 2* za 2 vtipy na ktorých som sa aspoň pousmial.