Zářijové číslo (2009)

Hned na začátku se Anna Wintour zamýšlí nad otázkou, proč běžní lidé vidí v těch z módního průmyslu blbečky. Možná by se měla podívat na tento dokument, trklo by jí. Jinak dokument sám o sobě špatný není. 2*.

Proroctví (2009)

Náhodně zapnuté HBO a nečekaně příjemné překvapení! Troška toho hollywoodského kýče se tu našla, ale tentokrát mě ani tolik neznechutila. Akčně-apokalyptické scény jsou opravdu dobře zpracované (viz. scéna v metru - u té jsem se vyloženě kochala). Silné 3*.

Fargo (1996)

Asi jsem jeden z mala divaku, kterym Coenovic JINAK nepripada jako LEPE. Cela zapletka byla fajn, perfektne byly vyuzity vsechny body, na nichz se jednoduchy plan mohl posrat a scena s drtickou bude navzdy patrit mezi me oblibene, ale to je vsechno. Pro me byl film prilis plochy - nemohla jsem se vzit do postav a videt svet jejich ocima, coz je pro me v kazdem filmu naprosto stezejni. Pristup bratri Coenu JE jiny, ale pokud mi brani v tom, co ve sledovani filmu hledam, nemohu z neho jasat.

Noci v Rodanthe (2008)

No tak tohle teda bylo utrpenicko. Puvodne za jednu hvezdu, ale jednu pridavam za to, ze jsem se i u tak dementniho kycovityho konce rozbulela.

Zrůda (2003)

Prachsprosta vydiracka, ale par momentu mela. Promena hlavni hrdinky me prilis nezaujala - takhle pravdepodobne vypada, kdyz prave nedrzi dietu a nestravi dve hodinky u maskera:).

Hory zalité krví (2009)

Radeji nez na tohle bych se podivala na film, okolo nehoz se vse tocilo.

Avatar (2009)

Vizuální stráka: 5*, příběh: 1*.