• Krátkometrážní

Můj soused zabiják 2 (2004)

Tady musím uznat že se dvojka trochu méně povedla. Ale jinak nejsem nijak zklamaná, myslím že dost vtipů bylo povedených, a rozhodně jsem se bavila. Perry ani Willis mě nezklamali, a opravdu nejde o víc něž o trochu kriminální parodické zábavy. Myslím že to splnilo svůj účel. I přes dost nedostatků.

Můj soused zabiják (2000)

Docela povedená komedie s parádní dvojkou Willis + Perry. Mám ráda Perryho, a Willise snad ani nejde nemít rád. Film má švih, příjemně ubíhá, a ani vteřinu se nenudíte. Navíc se i zasmějete a celkem často, takže kdo má náladu na ironickou komedii s krimi nádechem, je na správné adrese. Je to tak trochu nedodělané, nedotažené. Divák musí trošku přimhouřit oči.

Venkovský učitel (2008)

Povedený film od dobrého režiséra Bohdana Slámy, který nám ukazuje věci takové, jaké jsou a na nic si nehraje. To opravdu oceňuji. Navíc skvělý herci jako Liška, Bydžovská, Daniel a další. Film který stojí za zkouknutí.

Jak se budí princezny (1977)

Celkem fajnová pohádka, ve které se mihne spoustu Českých hvězd které se v té době objevovali všude, a mezi nimi samozřejmě moje babička... Nemám žádný vztah k českým pohádkám, ale tahle patří k těm povedeným.

Kouzelná tetička Valentýna (2008) (TV film) odpad!

Každý rok okolo vánoc si Češi dělají ostudu v pohádkách. Ale že se přidá Vojta Dyk? Takovejhle trapas se povede jenom nám!! Opravdu špatné.

Fantom opery (2004)

Fantom Opery je na první pohled bombastický film. Jenže jakmile opadne první nadšení, objeví se všechno co film kazí. Všechny ty moderní hovadinky, pseudo zajímavé charaktery, které už jsme všude viděli tolikrát, hromada Amerického pozlátka, schovávání nedostatků za parádní kostýmy a zajímavou výpravu. Gerard Butler má co do sebe, naproti tomu Emmy Rossum je pro mě naprosto rozčilující a nesympatická osoba, jejíž charakter ve filmu se mi hnusil, nucením divákovi pseudo naivitu, nevinnost, skromnost, jedinečnost. Některé písničky jsou chytlavé, a film nenudí, a občas se i zasmějete. Ale myslím že si pod tímto pojmem očekáváme, i zasloužíme víc.

Zjizvená tvář (1983)

Ať si každý říká co chce, já tenhle film fakt můžu. Opravdu pořádná, brutální gagsterka s perfektním Alem Pacinem. Propracovaná do každého detailu, ale hlavně stylově natočená. Docela si potrpím na mafiánské filmy, (a zvlášť s Alem) a tady navíc byla celkově ukázaná společnost nejen ta, ze které Tony pocházel, ale i bohaté paničky, luxusní život a moře prachů. Pro mě to splňovalo všechno, co by správná gagsterka splňovat měla. Výsledek byl že jsem se dobře bavila.

Gulliverovy cesty (2010) odpad!

Hotovej odpad, kterej je jenom další ostudou Amerických filmů. Strašně trapné, nevtipné, absolutně neoriginální. Nebyla tam ani jedna scéna, nebo vtip který by člověka pobavil. Hromada patetismu a všeho, čeho už mám v amerických pseodo-vtipných komedií fakt plný zuby. Nemám ráda Jacka Blacka, protože mě v žádném filmu ještě nepřesvědčil, že je skutečně tak dobrý komik jak o něm všichni říkají.

Pod povrchem (2000)

Dávám tři hvězdičky, ale s tím že jsem nadšená. Uvědomuju si, že to nebyl nijak vyjímečný thriller ani horor, ale já jsem se prostě bála. Nevím proč, ale už od dětství na mě působí duchařské příběhy, zejména pak ve filmech. Při některých scénách mi úplně mrazilo, i když zápletku jsem odhalila už tak v polovině snímku. Strašně dobrá hudba udělala svoje, a pak samozřejmě Ford a Pfeiffer to hráli opravdu přesvědčivě. Hrozně mě to bavilo, a byla jsem fakt vyděšená. Žádný velký umění, ale za to hororová podívaná přesně pro mě.

Noc v muzeu 2 (2009)

Příběhově, nebo nápadem o nic horší než jednička. Ovšem celý film i dojem mi kazila neskutečně nesympatická Amy Adams. Prostě ji nesnesu. Jinak Hank Azaria celý snímek příjemně zpestřil. Ale nebudeme si nic nalhávat. Jako komedie pro děti (nebo rodinu) to není špatné, a určitě se i zasmějete. Nikdo přeci od snímku nebude očekávat nic víc, než co to je. Zkuste to a uvidíte.