Terminátor (1984)

Atmosféra kterou vytvořil J. Cameron a hudba Breda Fiedela udělali z tohodle filmu kult.

Hranice lidských schopností (2007) (seriál)

Everest - Za prvé obrovský respekt k této hoře. Až tedka sem pochopil, co je tenhle jeden ze 7 divů světa zač. Výstupy, které sahají až daleko za hranice lidských možností. Surove, silné, emotivní, skličující, vzrušujcí, dech beroucí se strachem na každém kroku. Hazardování se životem. Veliký respekt k lidem co tam vyšli i těm co se pokoušeli Everest zdolat.

Misery nechce zemřít (1990)

Když nahlédneš do propasti, i ona nahlédne do tebe. Friedrich Nietzsche

Pohled do zrcadla (1985) (seriál)

V dětství sem mel s Dory Stern a z toho jejího snu jak v něm běžela a k tomu ta hudba ( tu mám v hlavě dodnes ) panickou hrůzu.

Něco na té Mary je (1998)

Tak u tohodle filmu sem se fakt od srdce zasmál. A zmínit musím hlavně roli kterou ztvarnil Matt Dillon, protože tady tenhle frajer opravdu válí!

Moje žena a jiné katastrofy (2007)

Překvapeni v podobě že sem čekal jako každý komedii ale kupodivu film se začal směrovat jinam. Každopádně mě film po celou dobu udržel u sebe. Samozřejmě že na tom měla velký podíl Kerry Washington, která byla ve filmu děsně sexy! Ale především ten příběh, který má opravdu hodnotnou ideu ( Nestěžujte si na to, co nemáte... Važte si toho, co máte ) a to bylo vyvrcholení překvapení a tím pádem zjištění, že Chris Rock umí. Je vidět, že nechtěl svůj debut nechat jen na vlně forků a skečů a rozhodně ukázal že je v něm daleko více než nekorunovany král komede. genetique dobrý komentář.

Ray (2004)

Především fenomenální výkon Jamieho Foxe, dělá z tohodle filmu opravdu důstojnou poctu pro geniálního hudebníka jakým byl Ray Charels.