Poslední lovec čarodějnic (2015)

Možná trochu přísné hodnocení, ale ten film byl tak šíleně nezajímavý a béčkový, že si ani pár minut po jeho projekci už půlku nepamatuju.

Deadpool (2016)

Takhle už jsem se dlouho nebavil. Za málo peněz hodně muziky. Nekorektní, krvavé, originální, vtipné. Po záplavě komiksových adaptací pro široké publikum je to velké osvěžení! Pool. Dead.

Stážista (2015)

Neskutečně feel good movie, kde vše jede ve vyznačených klišé, přesně víte, co se stane v dalších minutách, a i přes to vše vás to šíleně baví a máte na tváři po celou dobu spokojený a přiblbý úsměv. Díky tomu ve filmu vůbec nevadí ani absence jakékoliv záporné postavy, nebo komplikací, které by ztížily cestu k happy endu.

Husí kůže (2015)

Když se nad tím člověk zamyslí, je to vlastně jedna velká vykrádačka premisy z Jumanji. Akorát méně strašidelná a víc pro děti.

Ruku na to (2015)

Willis tu má asi nejlepší roli za posledních X let.

Muž na laně (2015)

Premisa vyždímaná až na dřeň a řemeslně skvěle zvládnutá, 2 hodiny utekly jako voda, ale přeci jen tu chybí nějaká pořádná peripetie a jediné napětí tak divák prožívá pouze při finále.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Mrazivý thriller, který se v mnohém podobá například Mlčení jehňátek, a v tom je zároveň jeho největší slabina. Místo zaměření na mytologii seriálu a nejoblíbenější linku s mimozemštany se film soustředí na poměrně rutinní FBI případ. Ale i tak jsem rád viděl, kam se Mulder a Scully posunuli v jejich vztahu za ty roky.