Utržený ze řetězu (2005)

Když si odmyslíte to násilí a vše kolem něho, co „vytváří“ ve vedlejší roli Bob Hoskins, zůstane vám dojemný příběh. Dojemný příběh, který je stejně tak krásný, jako většina klavírních symfonií. A tuto část jsem se rozhodl ohodnotit.

Sexy 40 (2009)

Během filmu jsem dost přemýšlel nad tím, že tenhle film asi nedokoukám do úplného konce. Jediné co mě nutilo film sledovat dál, byla postava Justin Bartha, on totiž tomuto snímku dává šťávu. Na rozdíl od Catherine Zeata-Jones, která na mě po celý film působila dost naivně až stereotypně. Každopádně by bylo celkem zajímavé, kdyby ČSFD mimo již známé hodnocení, přidalo ještě „nedokoukáno do konce“, protože tenhle film na takové hodnocení, víc jako hodinu opravdu aspiroval.

Na nože! (2010) (pořad)

Podle mého, by žádný skutečný kuchař do podobné SHOW nikdy nešel! To, že český národ nezná naprosté základy gastronomie, je dost tristní.

Zakázané ovoce (2009)

"Ve jménu Ježíše Krista, budiž hříchy odpuštěny. Ve jménu...." - Pro mě jen další film, který jasně poukazuje na to, že Víra je velké pokrytectví!

Alvin a Chipmunkové 2 (2009)

Já bych k filmu napsal jen toto: "Film mi nepřipadal vůbec vtipný...!"

Sherlock Holmes (2009)

Tento film mě velmi mile překvapil. Robert Downey Jr., Jude Law a Rachel McAdams opět ukázali co v nich je. Navíc atmosféra byla doslova živena vhodně zvolenou hudbou... Film má svůj spát a po jeho shlédnutí se cítím spíše osvěžen nežli znaven :).

Vesnice (2004)

Neuvěřitelně úžasný film! Kamera, střih i síla textů! Herecké výkony, které vás k filmu stůj co stůj připoutají. Neméně úžasná hudba, která celý film provází, podporuje a prohlubuje filmový prožitek. Velmi originální film a velmi originální dílo. - "Síla filmu je především v tom, co kamera neukazuje..." Na rozdíl od všech filmů, které sází na filmové efekty a až hloupě připravené detailní scény. Scény, které jsou před-připravené k tomu, aby se divák vyděsil, protože nebude-li tomu tak, film ztrácí na kvalitě. Tyto scény v tomto filmu nenajdete! Od začátku až do konce si razí svůj osobitý styl, který se mně osobně velmi zalíbil... Film se určitě nezalíbí každému, ale i přesto si myslím, že i kritika se nechá vyjádřit tak nějak chytře. Drzé komentáře, např. uživatele KevSpa, poukazují na to, že psaní komentářů by nemělo být právem, ale výsadou.